Poznaniacy mogą już ponownie korzystać z  Pływalni Miejskiej Winogrady na Osiedlu Zwycięstwa 124, która wznowiła działalność po przerwie technologicznej. Do końca wakacji w obiekcie będzie obowiązywała oferta letnia. W jej ramach znalazły się promocje i dodatkowe zajęcia dla dzieci.   

Dla osób korzystających z Pływalni Miejskiej Winogrady w sierpniu POSiR przygotowały kilka promocji. W weekendy do godziny 13.00 osoby dorosłe mogą korzystać z basenu w cenie biletu ulgowego (15 zł za 1 h). Dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia oraz poznaniaków w wieku 60+ wprowadzono dodatkowo promocyjny bilet trzygodzinny w cenie 25 zł, obowiązuje on codziennie. W okresie wakacyjnym opłaca się również korzystać z sauny. 75-minutowy bilet basen+sauna będzie kosztował tyle samo ile zwykły bilet wstępu na pływalnię.

Zajęcia

Na dzieci, dorosłych i seniorów czekają ponadto zajęcia w wodzie. Do końca wakacji na Pływalni Miejskiej Winogrady będzie funkcjonowała Letnia Szkoła Pływania. Intensywne pięciodniowe kursy będą miały miejsce od poniedziałku do piątku. Mogą z nich korzystać dzieci oraz dorośli. Na zajęcia obowiązują zapisy w kasie pływalni, telefonicznie pod nr 503 436 934 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dobrą zabawę dla dzieci gwarantują także zajęcia z animatorami. Od poniedziałku do piątku w godz. 9.15-10.45 oraz 12.15-13.45 na małym basenie przygotowano zabawy w wodzie. Wykorzystane będą  zabawki, piłki, bramki i kosze do gry. Na tę formę zajęć nie ma zapisów. Wystarczy kupić na nie specjalny bilet w cenie 25 zł.

Do 22 sierpnia na Pływalni Miejskiej Winogrady oraz pozostałych basenach krytych POSiR trwa przedsprzedaż zajęć Akademii Pływania POSiR, które ruszą we wrześniu. Osoby, które skorzystają z przedsprzedaży, mają gwarancję cen z poprzedniego sezonu zajęć.

POSiR/JZ