Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych mimo trwających wakacji nie zwalnia tempa i przygotowuje kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. 23 sierpnia do wylicytowania będzie wyjątkowe miejsce przy ul. Wodnej. Zainteresować może szczególnie przedsiębiorców kochających kuchnię azjatycką.

Aukcja najmu lokalu użytkowego mieszczącego się przy ul. Wodnej 8/9 odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 14:00. Tak jak przy poprzednich edycjach, licytacja będzie online na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Dostępne są tam także oferty wraz ze zdjęciami, regulamin oraz inne niezbędne informacje. Udział można wziąć po uprzedniej rejestracji na powyższej stronie. Należy także uiścić wadium w wysokości 2500 zł do 22 sierpnia 2022 r. Stawka wywoławcza czynszu to 50 zł za metr kwadratowy. 

Lokal przy ul. Wodnej znajduje się na parterze i ma powierzchnię 108 m2. Jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga remontu. Przestronna powierzchnia daje idealne miejsce na działalność gastronomiczną. Do tej pory z powodzeniem funkcjonowała tutaj restauracja. Lokalizacja blisko Starego Rynku sprzyja prowadzeniu tego typu działalności. Do obiektu przynależy piwnica o powierzchni 21 m2.

Licytacja ta może być atrakcyjna dla przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej. Ostatni najemca prowadził tutaj restaurację sushi, która była popularna wśród poznaniaków i turystów, zrezygnował z przyczyn osobistych. W lokalu znajduje się wiele cennych ruchomości, takich jak meble na wymiar, sprzęt kuchenny czy klimatyzatory. Przedsiębiorcy, którzy wygrają aukcję, będą mogli przejąć miejsce również z wyposażeniem - przedmioty są własnością obecnego najemcy. Obiekt posiada monitoring i dodatkowe zabezpieczenie w postaci alarmu.

Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można na stronie internetowej.

ZKZL/PD