Powstał nowy punkt pobrań krwi w Poznaniu

Wykonywanie badań laboratoryjnych jest niezwykle ważne dla zachowania dobrego zdrowia, jak i przebiegu leczenia. Warto zauważyć, że Klinika Flosmed otworzyła nowy Punkt Pobrań w Poznaniu. Dzięki temu mieszkańcy Ławicy, Woli, Ogrodów i Grunwaldu w szybszy i znacznie łatwiejszy sposób mogą skorzystać z oferty punktu pobrań krwi. Zadbaj o swoje zdrowie w fachowy sposób. Tutaj rzetelne wyniki badań otrzymasz możliwie szybko. Skorzystaj ze specjalistycznego punku pobrań krwi w Poznaniu!

Nowy punkt pobrań w Poznaniu - tu wykonasz wiele badań laboratoryjnych

Badania wykonywane przez Klinika Flosmed obejmują większość powszechnie wykonywanych badań, które pozwalają wykonać pełną diagnostykę szeregu schorzeń. Punkt pobrań wykonuje: badania moczu, badania genetyczne, ogólne i specjalistyczne badania krwi. Warto zauważyć, że placówka otwarta jest w dogodnych godzinach dla pacjenta. Dodatkowym atutem wyróżniającym nowy Punkt Pobrań w Poznaniu jest także jej otwarcie również w sobotę. Placówka znajduje się w Poznaniu ul. Barwicka 14A. Punkt ten współpracuje z licznymi, dużymi laboratoriami, dzięki czemu pacjenci bardzo szybko otrzymują wyniki wykonanych badań diagnostycznych z laboratorium. Otrzymane wyniki charakteryzuje rzetelne wykonanie zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Jest to niezwykle ważne dla przebiegu procesu leczenia, ale i diagnostyki wielu chorób.

Skorzystaj z badań laboratoryjnych wykonanych szybko i profesjonalnie

Nowoczesne punkty pobrań wykonują liczne badania i testy z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, które wykonuje się w celu leczenia chorób ogólnych, układu krążenia, układu moczowego, układu płciowego i pozostałych. Oferta Kliniki Flosmed skierowana jest do pacjentów skierowana jest do pacjentów w każdym wieku. Badania wykonuje profesjonalny i doświadczony zespół pełen empatii i zaangażowania, dlatego warto tu przyjść nawet z małym dzieckiem. W efekcie każde pobranie krwi okaże się miłym wspomnieniem, co z pewnością zachęci do dalszego wykonywania badań i testów laboratoryjnych.

Każde badanie wykonywane jest w momencie zgłoszenia pacjenta do placówki. Nie jest wymagane skierowanie, dzięki temu proces rejestracji przebiega sprawnie. Należy zauważyć, że Klinika Flosmed oferuje swoim pacjentom liczne badania prenatalne. Wśród nich należy wymienić między innymi: Nifty Pro, Veracity oraz Verange. Skorzystaj z nowego punktu pobrań w twojej okolicy, która nie wymaga wcześniejszej rejestracji oraz jest przyjazna pacjentom.