Na torze w Pruszkowie odbyły się mistrzostwa Polski szkółek kolarskich. – Nasi reprezentanci zrobili tam prawdziwą furorę. Okazaliśmy się zdecydowanie najlepszą szkółką w Polsce, zdobywając w sumie 14 medali, w tym 7 złotych, 5 srebrnych, oraz 2 brązowe – mówi Robert Taciak, trener kolarzy z Kórnika. Trzy z tych złotych medali padło łupem ucznia VIII klasy, Mateusza Przymusińskiego, który triumfował w wyścigu na 250 m ze startu lotnego, scretchu oraz w wyścigu punktowym. Dwa razy na najwyższym stopniu podium stanęła także Maria Hoffman z klasy VI, która wygrała wyścig na 250 m ze startu lotnego oraz wyścig punktowy. Pozostałe dwa krążki z najcenniejszego kruszcu zdobyli Dawid Wika-Czarnowski z klasy VII w wyścigu na 250 m ze startu lotnego oraz Franciszek Mumot z klasy V w wyścigu punktowym.