Poznań zaprasza na cykl bezpłatnych koncertów #NaFalach 2024
Przygotujcie się na niezapomniane muzyczne lato! Cykl koncertów #NaFalach 2024 przyniesie wiele emocji i niespodzianek. Wśród zaproszonych artystów znajdą się zarówno debiutanci, jak i dobrze znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Sprawdźcie, kto wystąpi na malowniczych scenach nad jeziorami Maltańskim i Strzeszyńskim.
  1. Koncerty nad jeziorem Maltańskim rozpoczną się 14 czerwca.
  2. Lipcowe koncerty odbędą się nad Jeziorem Strzeszyńskim.
  3. Występy finałowe zaplanowano na połowę sierpnia.
  4. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i startują o 20:00.

Już 14 czerwca na Polanie Harcerza nad jeziorem Maltańskim zagrają Natalia Przybysz oraz Igo. Dla Natalii będzie to powrót na maltańską scenę po pięciu latach przerwy, natomiast dla Igo będzie to debiut w cyklu #NaFalach. Tego samego dnia rozpoczyna się również Puchar Świata w Wioślarstwie, więc warto połączyć te dwa wydarzenia.

W lipcu koncerty przeniosą się nad Jezioro Strzeszyńskie. 12 lipca na scenie pojawi się formacja Mitch&Mitch, znana ze współpracy z takimi artystami jak Zbigniew Wodecki czy Felix Kubin. Ich występ to gwarancja chwytliwych melodii i porywających rytmów. Dzień później, 13 lipca, melancholijne dźwięki zespołu Mikromusic wprowadzą nas w wyjątkowy nastrój.

Finałowe koncerty tego lata odbędą się 16 i 17 sierpnia nad Jeziorem Strzeszyńskim. W piątek, 16 sierpnia, fani Margaret będą mogli usłyszeć utwory z jej najnowszego albumu "Siniaki i cekiny". Natomiast w sobotę, 17 sierpnia, sceną zawładnie zespół Organek, który świętuje swoje 10-lecie. Rockowe brzmienia takich utworów jak "Głupi Ja" czy "Mississippi w ogniu" na pewno rozgrzeją publiczność.

Wszystkie koncerty startują o godzinie 20:00 i są całkowicie bezpłatne. Więcej informacji o wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej imprezy oraz na Facebooku.


Według informacji z: Urząd Miasta w Poznaniu