Zaplanowane prace drogowe na estakadzie katowickiej i ulicach Poznania
Uwaga mieszkańcy! Nadchodzące prace drogowe mogą wpłynąć na Wasze codzienne trasy. W najbliższy poniedziałek, 15 kwietnia, oczekujcie utrudnień w ruchu.
  1. Naprawy nawierzchni jezdni obejmą ulice Piątkowską, Murawa, Kościelna i Górecka.
  2. Estakada katowicka oraz ul. Arciszewskiego mogą być czasowo wygrodzone.
  3. Prace rozszerzą się również na ulicę Zamenhofa.
  4. Równiarki pojawią się w takich lokalizacjach jak Krzesiny, Szczepankowo i Smochowice.

Planowane prace drogowe to element bieżącej konserwacji naszych dróg i mają na celu poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi. Mieszkańcy planujący podróż w tych rejonach powinni przygotować się na możliwe opóźnienia i rozważyć alternatywne trasy. Prace mają na celu nie tylko poprawę stanu jezdni, ale także zapewnienie długotrwałej wytrzymałości naszych dróg. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie podczas tych niezbędnych interwencji.

Przypominamy, aby zawsze zachować ostrożność w pobliżu prac drogowych i stosować się do tymczasowej organizacji ruchu. Prace są zaplanowane tak, aby zminimalizować ich wpływ na codzienne funkcjonowanie miasta, jednak zawsze warto być przygotowanym na ewentualne zmiany. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a te prace są krokiem w kierunku bardziej sprawnych i bezpiecznych dróg dla nas wszystkich.


Według informacji z: ZDM Poznań