Aż dziesięć wejść za złotówkę na miejskie pływalnie, lodowiska oraz korty tenisowe - to wyjątkowa oferta od Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji dla wszystkich użytkowników programu OK Poznań. Wystarczy płacić podatki w Poznaniu, by do niego przystąpić i korzystać z dziesiątek zniżek.

Rozliczenie PIT-ów w Poznaniu to wiele korzyści dla podatników. Od roku funkcjonuje miejski program OK Poznań - Osobista Karta Poznańska. Zawiera szeroką  ofertę zniżek, które dostępne są dla osób mieszkających w Poznaniu i tu rozliczających swoje podatki. Wśród nich znajduje się m.in. wyjątkowa propozycja Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. 

Każdy użytkownik OK Poznań w ciągu roku może skorzystać z puli 10 wejść za złotówkę na obiekty POSiR. Zniżka obowiązuje na basenach (krytych i letnich), lodowiskach oraz kortach tenisowych Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Dodatkowo - dzięki uczestnictwu w programie - można uzyskać dostęp do 25 proc. zniżki na udział w Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza oraz 25 proc. zniżki na zakup biletu na Memoriał Czesława Cybulskiego w lekkoatletyce.

- Zapraszamy wszystkich poznaniaków i poznanianki, którzy rozliczają PIT w naszym mieście - mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Zniżki proponowane w programie OK Poznań warto wykorzystać aktywnie, a najlepszym sposobem są odwiedziny na naszych obiektach albo start w Maratonie. Tych, którzy wolą kibicowanie, ucieszy z pewnością bonus związany z mityngiem lekkoatletycznym. 

Warto rozliczyć PIT w Poznaniu!

Prawie połowa każdego podatku PIT odprowadzonego przez mieszkańców miasta może wrócić do Poznania. Aby podziękować tym, którzy rozliczają się na rzecz stolicy Wielkopolski, Miasto uruchomiło program OK Poznań z licznymi zniżkami i korzyściami dla podatników. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy mieszkają w Poznaniu i wskazali to miasto jako miejsce rozliczania podatków.

Wpływy z PIT to ważna kwota w budżecie - pieniądze z podatków pozwalają zmieniać miasto na lepsze. Dzięki nim mieszkańcy Poznania mogą korzystać z nowoczesnych i ekologicznych tramwajów i autobusów, budowane są nowe drogi i chodniki, szkoły i przedszkola, parki i zieleńce, organizowane są bezpłatne wydarzenia, otwarte dla wszystkich mieszkańców. 

AW