Coraz bliżej czwarta edycja Poznań Athletics Grand Prix. W piątek, 27 maja, na Golęcinie poznaniacy znów będą oklaskiwać największe nazwiska polskiej i światowej lekkoatletyki. Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl.

Miłośnicy Królowej Sportu, jak określa się lekkoatletykę, poznali już większość tegorocznych gwiazd mityngu. Specjalne zaproszenie nagrał dla kibiców Yohan Blake, drugi najszybszy sprinter w historii, który podczas zawodów pobiegnie na dystansie 200 m.

FILM

Oprócz Jamajczyka na Golęcinie pojawią się tak utytułowani zawodnicy, jak Iga Baumgart-Witan, Anna Kiełbasińska, Vítězslav Veselý, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Ajla del Ponte i wielu innych.

Ceny biletów kształtują się od 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) w sektorze A (trybuna od strony kortów tenisowych) do 25 zł (ulgowy) i 45 zł (normalny) w sektorze B (trybuna od strony torów kolejowych). Na 25-procentowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania. Dzieci do lat trzech oraz osoby z niepełnosprawnościami wejdą na imprezę bezpłatnie.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej mityngu: https://gpathletics.poznan.pl/. Znajdują się na niej szczegóły dotyczące cennika, program zawodów oraz przydatne informacje organizacyjne.

POSiR