Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Poznań

Konkurencja, inwestorzy, nierzetelni współpracownicy -  rzeczywistość stawia przed założycielami startupów wiele wyzwań. Jak zatem ustrzec młode przedsiębiorstwo od zagrożeń?

Ruszyły zapisy na darmowe szkolenie online dotyczące prawnych aspektów zabezpieczenia startupu. Wydarzenie odbędzie się środę, 23 czerwca w godz. 9-12. W trakcie spotkania zostaną poruszone takie zagadnienia, jak forma prawna działalności gospodarczej, finansowanie, umowa inwestycyjna, umowa poufności czy ochrona własności intelektualnej. Szkolenie poprowadzi Piotr Meller, prawnik z Urzędu Miasta Poznania.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt i rejestrację e-mailowo, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Webinar odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link do spotkania zostanie przesłany do uczestników najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

Organizatorem szkolenia jest +jeden. To przestrzeń coworkingowa oraz platforma do wymiany doświadczeń, wiedzy i networkingu. Miejsce, w którym spotykają się ludzie o różnym spojrzeniu na przedsiębiorczość i miasto. Przez kilka lata funkcjonowania +jeden przyczyniło się do rozwoju wielu biznesowych przedsięwzięć.

+jeden to wspólny projekt Miasta Poznania i miejskiej spółki Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji.

JZ