Nowy serwis łączący lombardy z klientami

Zamknięcie spowodowane kwarantanną znacznie utrudniło prowadzenie przeróżnych usług, w tym tych związanych z lombardami czy z zastawianiem przedmiotów. Ostatnio jednak pojawiło się skuteczne rozwiązanie, które znacznie ułatwi sprzedaż czy zastawienie danego przedmiotu w lombardzie. Dzięki serwisowi Lombo.pl z łatwością można odnaleźć właściwy punkt czy oddział popularnej sieci bez tracenia czasu na wychodzenie z domu czy dzwonienie. Jak jednak działa wspomniany portal i na co dokładnie pozwala właścicielom lombardów i ich klientom? Sprawdź, jak łatwo można wystawiać i kupować przedmioty dzięki Lombo.pl.

Czym jest Lombo.pl i na co pozwala swoim użytkownikom?

Zastawianie czy sprzedaż rzeczy w lombardzie zawsze wiąże się z dużymi problemami – nie chodzi tylko o znalezienie odpowiedniej ceny, ale też lokalizację. Część punktów nie przyjmuje też wszystkich rzeczy, a użytkownik traci przez to czas i środki na dojazd. Lombo.pl odpowiada na potrzeby zarówno właścicieli i pracowników lombardów, jak i ich klientów, którzy w danym momencie potrzebują gotówki lub chcą pozbyć się starych przedmiotów.

Po osadzeniu danej oferty w serwisie, zostanie wysłane powiadomienie w formie wiadomość SMS do właścicieli lokalnych lombardów. Oni z kolei proponują swoje ceny, a użytkownik sam wybiera tę najbardziej atrakcyjną ofertę pod kątem uzyskiwanych środków, lokalizacji lub innych preferencji. Co ważne, wszystkie lombardy, które są częścią Lombo.pl zostały zweryfikowane, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że transakcja zostanie zrealizowana w sposób odpowiadający obu stronom.

Wygodna sprzedaż i zastawianie przedmiotów, czyli Lombo.pl z perspektywy klienta

Jedną z większych zalet serwisu https://lombo.pl/ jest jego przystępność. Intuicyjnie zaprojektowana witryna (zgodnie z dobrymi praktykami UX/UI designu) poprowadzi użytkownika przez wszystkie niezbędne kroki do wystawienia danego przedmiotu. Klient wystawiający dany przedmiot może wybierać spośród wielu lombardów, dzięki czemu może on wybrać najlepszą dla siebie cenę, nie tracąc prz tym zbędnego czasu. Jest to nie tylko wygodne, ale również nowoczesne rozwiązanie, które pozwala pozbyć się starych przedmiotów, ale również zdobycie kilku nowych. Nierzadko przedmioty wystawiane w lombardach mają wartość kolekcjonerską, a dzięki Lombo.pl można sprawdzić wiele ofert z 13 kategorii w całej Polsce. Aktualne oferty dostępne są tutaj – wygodne filtry pozwalają na optymalizację wyszukiwań w szerokim zakresie.

Dodatkowy sposób na pozyskiwanie nowych klientów i nie tylko – co Lombo.pl oferuje lombardom?

Serwis Lomb.pl to nie tylko wygodne miejsce dla osób chcących sprzedać, zastawić lub kupić jakiś przedmiot, ale to również skuteczna metoda na zwiększenie ruchu w lombardzie. Internet daje pod tym względem wiele możliwości – fakt, wiele punktów czy sieci ma własne strony www, ale wielu potencjalnych klientów nie ma o nich pojęcia, bo rzadko korzystają z usług lombardów. Zebranie dużej części punktów z danej okolicy pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców i jest szansą zarówno dla dużych, jak i mniejszych lombardów na zwiększenie zysków czy trafienie ze swoją marką do nowych osób. Sam formularz (składa się z dwóch pól), który umożliwia kupno, jest intuicyjnie zaprojektowany, a jego wypełnienie zajmuje raptem 10 s.