Powiat Poznań: Kibicujemy z Klasą
Podczas meczu Lech Poznań Korona Kielce, który zaplanowano na 10 listopada (godz. 15.00) odbędzie się czternasta akcja pod nazwą “Kibicuj z Klasą”. Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu grupy znajomych.
Do uczestnictwa w akcji zapraszamy już po raz kolejny nie tylko uczniów szkół podstawowych, ale również podopiecznych przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się w Poznaniu i Wielkopolsce, jak i w województwach ościennych mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. Celem naszej akcji jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do Kolejorza i patrząc na to, jakim zainteresowaniem cieszy się “Kibicuj z Klasą” jesteśmy przekonani, że idziemy w dobrym kierunku dodaje.
Warto przypomnieć, że akcja, podczas której pojawiają się na poznańskich obiekcie młodzi kibice, po raz pierwszy miała miejsce w lutym 2013 roku i wówczas nosiła nazwę “Gimnazjaliści na Kolejorza”. Podczas premierowej edycji na Stadionie Poznań pojawiło się blisko 7 tysięcy uczniów, jednak każda kolejna edycja przyciągała na Bułgarską rzesze młodych poznaniaków i Wielkopolan. Rekord akcji przygotowywanej przez klub padł podczas meczu przyjaźni, w którym Lech podejmował Arkę Gdynia. 25 września 2016 roku trybuny poznańskiego obiektu ugościły 398 grup zrzeszających 18 393 osób!
Jak się zgłosić do “Kibicuj z Klasą”? Każda grupa powinna składać się z minimum dziesięciu osób, na które przypada jeden opiekun. Zgłoszenie grupy z podaniem liczby uczestników, a także z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie klub na podstawie transakcji przygotuje wejściówki, które będą do odbioru w dniu meczu w specjalnie przygotowanym punkcie. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników.
Powiat Poznański, powiat.poznan.pl/, powiat.poznan.pl/kibicujemy-z-klasa/
Ostatnie Artykuły

Grób 170 znów budzi pytania. W Poznaniu pokazują tajemniczą damę

Poznańscy muzycy znów na podium Fryderyków. Lista jeszcze się nie zamknęła

Poznańskie ulice pod lupą. Safety Walk pokaże, gdzie spaceruje się spokojniej

Gdy ruch nie musi niczego udowadniać

Wiecha na Raszynie. Nowe warsztaty mają dać uczniom konkretny fach

Król Roger po poznańsku - opera wpada do gabinetu Freuda

Nowa mapa rowerowa pokazuje, jak zmienił się Poznań dla rowerzystów

Zając Zenon kontra Potwór Smog. Dzieci pomogą mu uratować las

Tramwaje w soboty pojadą częściej. ZTM skraca odstępy do kwadransa

Kultura i biegi w jednym odcinku. Powiatowa audycja znów podsuwa plany

Złota Żaba znów rozbłysła. W Poznaniu i Luboniu wyłoniono laureatów

Znęcał się nad partnerką - po zatrzymaniu ruszyła deportacja 39-latka

Mikrodotacje otwierają drzwi dla seniorów. W puli jest 150 tys. zł

