Telewizyjna Powiatowa17. to nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Od tego roku można go oglądać zarówno w Telewizji WTK, jak w Telewizji STK. Najnowszy odcinek w całości poświęcony jest wydarzeniom związanym z 20-leciem powiatu poznańskiego.

Nasze kamery były zatem w Owińskach, gdzie zakończono kolejny etap renowacji kompleksu pocysterskiego, i gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości związanych z jubileuszem oraz w Bolechowie, na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, gdzie z kolei zorganizowany został tradycyjny piknik rodzinny pod nazwą „Bezpieczni w powiecie poznańskim”.

Premierowe odcinki Powiatowej17. w Telewizji WTK emitowane są w środy po godz. 19.50, przed Pulsem Dnia. Powtórki programu można zobaczyć o tej samej porze w piątki. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. Dwa dni później, czyli w piątek, można tam obejrzeć jego powtórkę. Wszystkie programy są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.