Pracownicy Starostwa Powiatowego w Poznaniu już po raz czwarty wzięli udział w Sztafecie Maratońskiej EKIDEN PragmatIQ, której szósta edycja odbyła się na terenach wokół toru regatowego Malta w Poznaniu. Drużyna pod nazwą Powiat Poznański biegła w składzie: Julia Paszkiewicz, Artur Trzepałkowski, Joanna Chłysta, Tomasz Skupio, Maciej Pieczyński oraz Karolina Mądrzak.

Zawodnicy mieli do pokonania odcinki na dystansach 9 795 m, 10 800 m, 5 400 m, 5 400 m, 5 400 m oraz 5 400 m, o łącznej długości 42,195 km. Ekipa Powiatu Poznańskiego pokonała tę trasę w czasie 3:46:50, poprawiając tym samym swój ubiegłoroczny wynik o blisko 3 minuty. Ten wynik dał 145. miejsce w klasyfikacji open. Wśród drużyn firmowych nasi biegacze uplasowali się na 93. pozycji., a jako sztafeta mieszana zajęli 31. miejsce.