Młode głosy i Błażej Król na jednej scenie. Finał Go! On Stage w Poznaniu

FOT. Urząd Miasta w Poznaniu
Na dziedzińcu Centrum Kultury Zamek spotkają się wykonawcy, którzy dopiero budują swoją pozycję, oraz artyści dobrze znani publiczności. Tegoroczny finał Go! On Stage połączy konkurs młodych talentów z koncertami reprezentantów alternatywy, popu i indie. W programie znalazł się między innymi Błażej Król, zapowiedziany jako gwiazda finałowego wieczoru.
- Dwa dni koncertów na dziedzińcu Centrum Kultury Zamek
- Konkurs daje debiutantom scenę obok uznanych artystów
Dwa dni koncertów na dziedzińcu Centrum Kultury Zamek
Trzecia edycja festiwalu odbędzie się 25 i 26 lipca 2026 roku. Pierwszy dzień będzie poświęcony finałowi konkursu Go! On Stage oraz koncertom zaproszonych artystów. W niedzielę zaplanowano występy laureata tegorocznej edycji i wykonawców związanych z poprzednimi odsłonami wydarzenia.
Program przedstawia się następująco:
- 25 lipca – koncert finałowy konkursu Go! On Stage, występy laureatów eliminacji, Zuta oraz duet Matylda/Łukasiewicz,
- 26 lipca – laureat trzeciej edycji konkursu, Twój, Dawid, Damian Sikorski Projekt oraz Błażej Król.
Plakat wydarzenia wskazuje Dziedziniec Centrum Kultury Zamek w Poznaniu jako miejsce obu koncertowych dni. Wśród organizatorów i partnerów wymieniono Warner Music Poland oraz Centrum Kultury Zamek.
Konkurs daje debiutantom scenę obok uznanych artystów
Go! On Stage powstał jako festiwal dla młodych twórców i nowych brzmień. Uczestnicy konkursu otrzymują możliwość zaprezentowania się przed publicznością, a finał zestawia ich występy z koncertami bardziej rozpoznawalnych wykonawców. Dzięki temu program nie ogranicza się do jednego gatunku – obejmuje muzykę alternatywną, nowoczesny pop i indie.
Na udział w wydarzeniu można kupić bilet jednodniowy albo karnet na oba dni. Ceny zaczynają się od 106 zł, więc wybór wejściówki zależy przede wszystkim od tego, czy odbiorca chce zobaczyć konkretny dzień, czy cały festiwal.
na podstawie: UM Poznań.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Urząd Miasta w Poznaniu). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Dwie artystki, jedna natura. Polsko-koreańska wystawa w Uzarzewie

Piazzolla zabrzmiał w zabytkowym dworze. MariAndi Duo nagrało teledysk

Losowanie zdecyduje o przygodzie. Tak działają Chaotyczne Czwartki

Wakacyjny wyjazd bez przykrych niespodzianek. Policja przypomina o kilku zasadach

HascoBus na Placu Wolności. Mężczyźni mogą bezpłatnie sprawdzić zdrowie

Senior stanął w obronie pasażera w tramwaju - dwóch mężczyzn zatrzymanych

Nad Cybiną zaplanowano spacery, kino i warsztaty. „Rzeka żywa” wraca do Bramy Poznania

Lech Poznań zaczyna marsz po Ligę Mistrzów

Wieczór dla Peru w Poznaniu połączy sztukę ze wsparciem potrzebujących

Domowe nalewki staną do rywalizacji. Jubileuszowy finał w Skrzynkach

Młode głosy i Błażej Król na jednej scenie. Finał Go! On Stage w Poznaniu

Srebrny medal i najlepszy bramkarz. Juniorzy Spartakusa zapisali się w historii klubu

Latem też można jeździć na łyżwach. Chwiałka podała terminy ślizgawek

Nowe boiska w Swarzędzu są już gotowe. Jest ich aż pięć
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia NMP z La Salette w Poznaniu - msze, kancelaria, sakramenty
- Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu - kontakt, adres i dojazd
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu - kontakt, nadleśnictwa, drewno opałowe, zezwolenia
- Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych - kontakt, poradnie, rejestracja
- Instytut Genetyki Roślin PAN w Poznaniu - kontakt, adres i dojazd
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu - kontakt, godziny, oddziały
