Drogowcy wchodzą na kolejne ulice Poznania. Będą utrudnienia na kilku trasach

Drogowcy wchodzą na kolejne ulice Poznania. Będą utrudnienia na kilku trasach

FOT. ZDM Poznań

W środę na poznańskich ulicach znów pojawią się ekipy zajmujące się nawierzchnią. Zarząd Dróg Miejskich zapowiada naprawy ubytków, pracę skrapiarki i równiarki, więc na kilku odcinkach trzeba będzie zwolnić i jechać uważniej niż zwykle. To nie są duże wyłączenia z ruchu, ale w codziennym przejeździe mogą wyraźnie dać się we znaki.

Naprawy cząstkowe i usuwanie niebezpiecznych ubytków zaplanowano na ulicach Czereśniowej, Złotowskiej, Wańkowicza, Zakopiańskiej oraz Rodawskiej. W rejonie Jeżyc pojawi się skrapiarka, która ma pracować na Słowackiego, Mickiewicza, Asnyka, Miodowej, Pięknej, Winiarskiej i Szamarzewskiego. Przy tej maszynie obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Osobne prace prowadzone będą też w rejonie Strzeszyna Literackiego, gdzie na trasę wyjedzie równiarka. ZDM apeluje o ostrożność w miejscach robót – szczególnie tam, gdzie jezdnia będzie poprawiana punktowo, a ruch odbywał się obok pracującego sprzętu.

na podstawie: Zarząd Dróg w Poznaniu.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (ZDM Poznań). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.