Remonty nawierzchni i naprawy barier — utrudnienia na kilku poznańskich ulicach

1 min czytania
Remonty nawierzchni i naprawy barier — utrudnienia na kilku poznańskich ulicach

W czwartek podczas prac drogowych w Poznaniu ekipy będą usuwać ubytki nawierzchni i naprawiać zabezpieczenia na estakadzie, kierowcy muszą przygotować się na zwężenia i zmienne wygrodzenia. Zakład Robót Drogowych realizuje prace w różnych punktach miasta, m.in. na Strzeszynie i przy ul. Rolnej.

  • Prace na ulicy Rolnej i naprawy nawierzchni
  • Utrudnienia w Poznaniu przy Witosa i estakadzie katowickiej

Prace na ulicy Rolnej i naprawy nawierzchni

Drogowcy z Zakładu Robót Drogowych przeprowadzą w czwartek, 13 listopada, remont cząstkowy nawierzchni na ulicy Rolnej. Jednocześnie będą usuwane niebezpieczne ubytki na innych odcinkach, m.in. na ulicy Perzyckiej przy wysokości posesji 110.

Utrudnienia w Poznaniu przy Witosa i estakadzie katowickiej

Na ulicy Witosa ekipy wymieniać będą uszkodzone bariery sprężyste, a na estakadzie katowickiej przeprowadzane będzie czyszczenie wpustów ulicznych. Kierowcy powinni liczyć się ze zwężeniami jezdni — wygrodzenia będą przesuwane wraz z postępem prac. Na Strzeszynie pracować będzie równiarka.

na podstawie: ZDM Poznań.

Autor: krystian