UM Poznań: Nowe połączenia z poznańskiej Ławicy
Już od marca z poznańskiego lotniska będzie można polecieć do bułgarskiego Burgas oraz włoskiego Bari. To kolejne - po Weronie - nowe kierunki, jakie linie lotnicze proponują pasażerom startującym z Ławicy.
Od 26 marca z Ławicy będzie można polecieć do Burgas i Bari. Na obu trasach loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Nowe połączenia proponuje pasażerom Ryanair.
Burgas to liczące ok. 200 tys. mieszkańców miasto w południowo-wschodniej Bułgarii, nad Zatoką Burgaską Morza Czarnego. Zostało założone w XVIII wieku, obecnie jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Stanowi też znane uzdrowisko, w którym znajdują się źródła termalne. Położone w Burgas lotnisko jest jednym z największych w Bułgarii międzynarodowych portów lotniczych.
Bari jest miastem w południowych Włoszech. Położone nad Morzem Adriatyckim, jest stolicą prowincji Bari oraz regionu Apulia. To ważny ośrodek przemysłowy, handlowy i kulturalny tej części Włoch.
To kolejne nowe trasy z Poznania, które zostały zapowiedziane w ostatnich tygodniach. W styczniu 2023 r. uruchomione zostaną rejsy z lotniska Poznań Ławica do Werony. Będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty, a przewoźnikiem będzie WizzAir.
Więcej informacji: poznanairport.pl/
Urząd Miasta Poznania, poznan.pl/, poznan.pl/mim/info/news/nowe-polaczenia-z-poznanskiej-lawicy,191746.html
Ostatnie Artykuły

W Baraku Kultury wraca slam poetycki i zaczyna się walka o najlepszy głos

Punk, który spotka dawne brzmienia w Auli UAM

Na budynkach poznańskiego urzędu zawisną flagi przed trzema kwietniowymi datami

Wawrzyniaka zmienia się w spokojniejszą ulicę z kostką, zielenią i skwerem

Poznań na siedem grzechów - festiwal książki wchodzi do miasta

Ilona Wiśniewska w Poznaniu - Północ zabrzmiała bliżej, niż myślisz

Garaż i opuszczony budynek zdradziły 28 kilogramów nielegalnego towaru

Luxtorpeda wraca do Poznania z płytą, która nie bierze jeńców

Remonty i łatane ubytki rozjadą piątek na wielu poznańskich ulicach

Cztery weekendowe propozycje, które zostają w głowie długo po seansie

Mehtap Baydu pokazuje opór wobec patriarchatu w Arsenale

Na Wildzie zakwitły pierwsze akcenty wiosny z budżetu obywatelskiego

Przystanek Wilczak/Serbska przesunięty przed skrzyżowanie z Wilczakiem

