Coraz większymi krokami zbliżamy się do święta, które ma zarówno wiele zwolenników, jak i przeciwników. Mowa oczywiście o święcie zakochanych, czyli Walentynkach! Znaczna część społeczeństwa uważa to święto za zbyt skomercjalizowane, a nawet sztuczne, jednak wcale nie musi tak być! Nawet jeśli nie masz tej wymarzonej, drugiej połówki, zawsze możesz zrobić walentynkowy prezent… dla siebie (a przecież każda okazja, żeby zrobić coś dla swojego ciała i duszy, jest dobra)! Natomiast, jeżeli masz to szczęście żyć obok ukochanej osoby i poszukujesz wyjątkowego prezentu, to również i dla ciebie mamy idealną propozycję! A o czym mowa? O prezencie na całe życie, czyli voucherze na tatuaż od INKsearch!

Jak wykorzystać Voucher na Tatuaż od INKsearch.co?

1.Prześlij nam swój pomysł

Przy pomocy darmowej konsultacji online możesz opisać nam swój wymarzony tatuaż oraz podać preferowane miasto, w którym chcesz umówić się na sesję. W 6 kroku konsultacji, wpisz kod ze swojego vouchera podarunkowego.

2.Połącz się z artystą

Team INKsearch wybierze dla ciebie artystę spośród 1,5 tysiąca tatuażystów, do którego będziesz mógł się zapisać na wymarzony tatuaż. Możesz również od razu napisać nam do jakiego artysty dostępnego na INKsearch.co chcesz się zapisać.

3.Zrób tatuaż

Przejdź przez proces rezerwacji sesji do wybranego artysty, a następnie wyczekuj dnia, w którym nowy tatuaż zagości już na twoim ciele!

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

U jakiego artysty z Poznania warto wykorzystać voucher od INKsearch?

Zdecydowany na zakup vouchera dla siebie lub kogoś bliskiego? Bardzo dobrze! Teraz czeka cię wybór swojego wymarzonego tatuatora! Jednak, aby jeszcze bardziej ułatwić ci tą trudną decyzję, przychodzimy do ciebie z naszym krótkim zestawieniem najlepszych tatuażystów z Poznania. Zaczynamy!

  1. missPANK

Jesteś zwolennikiem bardziej kolorowych projektów? Jeśli tak, przyjrzyj się tatuażom wykonanym przez missPANK! Artystka specjalizuje się w takich stylach jak watercolor tattoo oraz sketch. W swoich tatuażach wykorzystuje motyw fantastyki, natury, a nawet komiksu. Im bardziej nieoczywiste połączenie, tym chętniej wykonuje projekt a później tatuaż.

Sprawdź profil artystki na INKsearch.co

Sprawdź profil artystki na INKsearch.co

  1. Ewa Dobrochna - HEX Tattoo Studio

Jeśli jednak wolisz coś bardziej delikatnego i subtelnego, proponujemy ci sprawdzić portfolio Ewy Dobrochny z poznańskiego studia tatuażu HEX Tattoo Studio. Artystka, oprócz zajmowania się sztuką tatuażu, jest także grafikiem i ilustratorem, dlatego możesz liczyć na piękny i niebanalny wzór! Style dziar, które wykonuje to graphic oraz experimental.

Sprawdź profil artystki na INKsearch.co

Sprawdź profil artystki na INKsearch.co

  1. Jakby_Patryk - MOON TATTOO

Czas na nieco mroczniejszą propzycję, czyli projekty od Jakby Patryka, który niedawno otworzył swoje studio tatuażu właśnie w Poznaniu. Artysta wykonuje tatuaże wykorzystując style takie jak dotwork, czy graphic. Jak mówi, już od liceum marzył o karierze tatuatora i właśnie w tym okresie, po raz pierwszy chwycił za maszynkę. Teraz, może wytatuować także i ciebie!

Sprawdź profil artysty na INKsearch.co

Sprawdź profil artysty na INKsearch.co

Zakochaj się w prinatch od polskich tatuażystów!

A gdyby tak przemycić sztukę tatuażu do swojego mieszkania? Z INKsearch to możliwe! Wejdź na tattoopirnt.pl i wybierz idealny plakat dla siebie spośród kilkudziesięciu wyjątkowych prac! Skoro ozdobiasz swoje ciało kolorowymi wzorami...dlaczego nie zaprosisz tatuażu do swojego domu?

fot. Tattooprints.pl

fot. Tattooprints.pl