Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Poznań

Pół miliona Polaków zdecydowało się zrobić sobie tatuaż w zeszłym roku, a ty nadal zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przy rezerwacji sesji tatuażu - przychodzimy ci z pomocą! Możesz znaleźć najlepszego tatuatora w twojej okolicy online. A więc, gdzie zrobić tatuaż w Poznaniu? Sprawdź!

INKsearch.co – umów się na tatuaż online

Poznań ma wiele do zaoferowania wszystkim tattooloversom. Tak naprawdę, wcale nie musisz opuszczać miasta, aby zrobić sobie wymarzoną dziarę! W dalszej części artykułu przybliżymy Ci sylwetki najpopularniejszych artystów tatuażu z Poznania, jakich możesz znaleźć na platformie Inksearch.co. Dzięki tej stronie, za pomocą kilku kliknięć skonsultujesz się z wybranym tatuatorem oraz zarezerwujesz sesję tatuażu w dogodnym terminie.

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

A z tą decyzją naprawdę nie ma co zwlekać! Planując tatuaż w 2021 roku warto zarezerwować termin u wybranego artysty z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Całe szczęście, za pośrednictwem platformy INKsearch.co, nie musisz głowić się gdzie zrobić tatuaż w Poznaniu. Korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej wybierz opcję “Tatuaże&Artyści”, a następnie w ostatniej rubryce “Wybierz miasto” wpisz: POZNAŃ. Tym sposobem trafisz na najlepszych artystów tatuażu oraz najciekawsze projekty w Twoim mieście. Jeśli jednak wyniki wyszukiwania wydają Ci się zbyt ogólne, możesz je zawęzić, zmieniając ustawienia filtra w pierwszej rubryce na “Studia”, “Tatuaże” lub “Artyści”.

Pomysł na tatuaż - gdzie szukać inspiracji?

Oczywiście, możesz szukać na własną rękę; poprzez Instagrama czy Facebooka. Jesteśmy jednak zwolennikami prostych rozwiązań, które pozwolą ci zaoszczędzić czas i znaleźć najlepsze źródło inspiracji! Tylko… no właśnie, gdzie jej szukać?

Odpowiedź jest banalnie prosta - TATTOO PRINTS! Z pewnością słyszałeś o printach, obrazach czy rysunkach, wykonanych przez artystów tatuażu. Dla fanów dziar takich jak ty, to kolejne, znakomite źródło inspiracji. Przeglądając dzieła tatuatorów z całej Polski lepiej poznasz style tatuażu…, a tego nie da ci Instagram, Facebook czy Pinterest, przepełnione wątpliwej jakości treściami. Postaw na sprawdzone źródła i… zaszpanuj swoją wiedzą, podczas kolejnej wizyty w salonie tatuażu.

Feral Child_Tattooprint

Sprawdź printy od Feral Child na TATTOO PRINTS

Gdzie zrobić tatuaż w Poznaniu?

Przejdźmy do rzeczy - poniżej zamieszczamy kilka naszych rekomendacji, które ułatwią ci decyzję o tym, gdzie zrobić tatuaż w Poznaniu. Artyści z wieloletnim doświadczeniem, których dziary i wolne projekty znajdziesz na platformie INKsearch.co, znajdą dla Ciebie wolny termin w 2021 roku. Pamiętaj jednak, aby dokładnie opisać swój pomysł. Teraz, bogatszy o nową wiedzę dotyczącą stylów tatuażu, nie powinieneś mieć z tym najmniejszych problemów. Kontaktując się z wybranym tatuatorem za pośrednictwem naszej strony, możesz przekazać mu pełne dane o wzorze, jaki chcesz uwiecznić na swojej skórze…, a nawet załączyć zdjęcie poglądowe! A teraz czas na nasze TOP 3 tatuatorów z Poznania.

  1. Agnieszka “Miss Pank” Panek

Miss Pank to ksywka dobrze znana w branży tatuażu - Agnieszka jest mistrzynią dziar w stylu watercolor. Jej projekty przypominają akwarelowe malunki, przez co przypadną do gustu niejednej artystycznej duszy!

Agnieszka Panek - Poznań

Umów się na tatuaż do Agnieszki Panek na INKsearch.co

  1. Eva Mad ze studia Anatema

Ewa pracuje głównie w szarościach, jednak nie stroni od akcentów kolorystycznych, które nadają jej pracom niepowtarzalnego charakteru. Styl tej artystki łączy w sobie kilka technik: dotwork, elementy graficzne i geometryczne.

Eva Mad Tattoo - Poznań

Umów się na tatuaż do Eva Mad ze studia Anatemana INKsearch.co

  1. Kuba Kujawa z TATTOO.pl

To artysta z prawdziwym zamiłowaniem do sztuki. Kuba jest z zawodu malarzem, ale na co dzień pracuje w poznańskim studiu tatuażu TATTOO.pl. W swoich pracach nawiązuje do malarstwa, które stanowi jego główne źródło inspiracji przy projektowaniu wzorów.

Kuba Kujawa

Umów się na tatuaż do Kuba Kujawa z TATTOO.pl na INKsearch.co

inksearch logo

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online