Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Poznań

Asp. sztab. Tomasz Sadowski to policjant z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce, który od ponad 28 lat służby w Policji, z czego 26 lat na komisariacie przy Kochanowskiego.

Tomek zawsze był aktywny. Na jeżyckim komisariacie ma swoją grupę znajomych, którzy znają się „jak łyse konie” i to właśnie z nimi często podróżował po świecie. Sam, zawsze chętny i pomocny angażował się w zbiórki krwi. Otrzymał legitymację Honorowego Dawcy, za ilość litrów tego cennego płynu, która została przekazana dla najbardziej potrzebujących. W służbie zawsze obowiązkowy i pomocny.

Dziś po ciężkim wypadku na motocyklu, sam potrzebuje naszego wsparcia. Po zdarzeniu, które miało miejsce 12 września br. okazało się, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Pomimo, iż wszystko przebiegło dobrze, w trakcie wypadku uszkodzeniu uległ kręgosłup. Tomek stracił czucie w dolnych kończynach. Obecnie pod okiem specjalistów rozpoczął pierwszy etap rehabilitacji, lecz potrzebuje wsparcia.

Żeby odzyskać sprawność niezbędna będzie długotrwała rehabilitacja, która wiąże się z ogromnymi kosztami. Okażmy solidarność i wspomóżmy go oraz jego rodzinę. Nieszczęśliwe, nieprzewidywalne zdarzenie może spotkać każdego. Prosimy o wsparcie dla naszego kolegi oraz o rozpowszechnianie i udostępnienie informacji.

W akcję włączyła się Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, która uruchomiła specjalistyczną zbiórkę na ten cel.

 

Wpłaty można dokonywać na konto bankowe

BNP PARIBAS Bank Polska S.A.

Nr konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Wpłaty z dopiskiem „Sadowski 13825”

 

Można również przekazać 1% podatku należnego na rzecz
 Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), w związku z tym należy wpisać:

Numer KRS: 0000270809

Obliczyć kwotę 1%

W rubryce „informacje uzupełniające” wpisać „Sadowski13825”

 

Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, ma ogromną wartość! Wspólnie możemy więcej.

Marta Mróz