Każdy i każda z nas lubi pięknie pachnieć – pozwala to na podkreślenie swojego indywidualnego stylu, a także wyróżnienie się z tłumu. Dodatkowo poprawia codzienne samopoczucie, a nawet samoocenę. Dlatego w poszukiwanie perfum warto nieco bardziej się zaangażować i znaleźć te najlepsze – takie jak Zadig Voltaire, które już od lat cenione są zarówno przez panie, jak i panów. Z czego wynika ta popularność i czy rzeczywiście warto postawić na tę markę perfum? Sprawdźmy!

Zadig Voltaire, czyli piękny zapach dla niej i dla niego

Marka Zadig Voltaire została stworzona całkiem niedawno, bo w 1997 roku, a jej założycielem był prawnuk jednego z ojców Lacoste – Thierry Gillier, którego kreatywność oraz świeże spojrzenie na świat mody, pozwoliły odnieść branżowy sukces. Uznał on, że kobieta z jednej strony pożąda luksusowych rozwiązań, a z drugiej chce być zmysłowa, dlatego w swoich modowych i kosmetycznych dziełach, postawił na odpowiednie składniki i piękno – zarówno to wizualne, jak również zapachowe.

Dzięki temu perfumy Zadig Voltaire stały się popularne i są w stanie zachwycać dzisiaj nie tylko kobiety, pragnące najlepszych rozwiązań, ale i pewnych swego mężczyzn, którzy również poprzez zapach chcą czuć się lepiej i wyróżniać z tłumu każdego dnia. W ofercie marki Zadig Voltaire znajdziesz zarówno zapachy pełne kontrastów, jak również te orientalne, w których dominuje natura – dzięki temu zapachy są odświeżające, a jednocześnie pociągające. Na co możesz postawić?

This is Her i This is Him – sztandarowe perfumy Zadig Voltaire

W ofercie Zadig Voltaire znajdziesz przede wszystkim dwa wspaniałe zapachy, które zyskały ogromną popularność wśród wielu osób na całym świecie.

  • This is Him – jest to perfum / woda toaletowa stworzona specjalnie dla pewnych swego mężczyzn – produkty wydane w 2016 roku sprawiły, że wielu panów znalazło swój idealny, orientalno-drzewny zapach, w którym dostrzec można nuty grejpfruta, czarnego pieprzu czy drzewa sandałowego. Dzięki temu mamy do czynienia ze zmysłowym zapachem, który zwraca uwagę i pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu. Idealny zarówno do pracy, jak i na specjalne okazje.
  • This is Her – odpowiednik męskiej wersji, jednak dostosowany do potrzeb wymagających kobiet, które niezależnie od okazji czy pory dnia, chcą pięknie pachnieć i co za tym idzie – czuć się doskonale. This is Her to jaśminu, różowego pieprzu, drzewa sandałowego i innych nut, które wspólnie tworzą wspaniały zapach, doskonały zarówno na co dzień, jak i podczas długich, eleganckich wieczorów.

Warto dodać, że marka Zadig Voltaire ma w swojej ofercie również inne perfumy i wody toaletowe, w tym bardzo popularny zapach Girls Can Do Anything, w którego składzie znajdziesz bergamotkę, gruszkę, kwiat pomarańczy czy piżmo – pełen kontrastów, ale również piękny zapach, skierowany jest przede wszystkim do młodych ciałem i duchem kobiet, które lubią słodycz. Warto więc zapoznać się z pełną ofertą marki Zadig Voltaire, która oferuje bardzo zróżnicowane zapachy, dostosowane do potrzeb pań i panów o zróżnicowanych gustach i potrzebach. Jedno jest pewne – warto zainteresować się tymi perfumami, ponieważ reprezentują naprawdę najwyższą jakość.

Zadig Voltaire – idealne na prezent

Niezależnie od tego, który perfum wybierzesz, możesz zakupić go dla siebie alb… najbliższej osoby. Na urodziny, walentynki czy jakąkolwiek inną okazje. Warto szczególnie zainteresować się całymi zestawami, w skład których wchodzą różne produkty i które zostały pięknie zapakowane. Dzięki temu postawisz na coś wyjątkowego!

Perfumy Zadig Voltaire – czy rzeczywiście są tak doskonałe?

1000 Znaków do wykorzystania