Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Poznań

Designer Color Beckers — więcej niż farby

Wodorozcieńczalne farby lateksowe Designer Color Beckers to produkty, które powoli i skutecznie zmieniają rolę artykułów malarskich w świadomości konsumentów. Do tej pory żywe było przekonanie, że kolor ścian jest jedynie ramą dla całego pomieszczenia. Nikt nie starał się go wyeksponować i zaprezentować na pierwszym planie. Metoda ta dawała dobre rezultaty, jednak farby Becker pokazują, że nie jest to jedyna słuszna droga, jeśli chodzi o prace wykończeniowe w mieszkaniu, biurze lub innym miejscu użyteczności publicznej. Korzystając z rozwiązań oferowanych przez tego producenta, z powodzeniem można potraktować ściany w pokoju jako pełnoprawną ozdobę wnętrza. Taką, która dorównuje znaczeniem kompletowi wypoczynkowemu, kwiatom w doniczkach i innym elementom dekoracyjnym. Jest to możliwe dzięki bardzo dużej dostępności barw. Designer Color Beckers to aż kilkadziesiąt odcieni o wyjątkowej trwałości. Co więcej, produkty te są tak łatwe w aplikacji, że z użyciem ich poradzi sobie nawet amator.

Designer Color Beckers — doskonała powłoka malarska

Farby lateksowe Beckers zapewniają doskonałe krycie malowanej powierzchni już po nałożeniu pierwszej warstwy. Ciekawe jest także to, że nie pozostawiają one smut i brzydkich niedomalowań. Tworzona przez nie powłoka malarska jest gładka, jednolita i przede wszystkim trwała. Warto także pochylić się nad faktem, że ściany pomalowane farbami z serii Designer Colour Beckers są odporne na działanie wody. Można je myć (wodą z detergentem) bez obaw, że warstwa pigmentu zostanie uszkodzona.

Nie można zapomnieć także o dobrze przemyślanej konsystencji produktów pochodzących z oferty omawianej marki. Otóż pozwalają się one rozprowadzać w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu eliminuje się ryzyko powstania brzydkich zacieków. Ze względu na dużą odporność artykułów malarskich Designer Color od Beckers, z powodzeniem mogą one być stosowane do malowania ścian w pomieszczeniach, które są szczególnie narażone na powstawanie zabrudzeń. Przykładem w tym przypadku są nie tylko powierzchnie biurowe, ale także pokoje dla dzieci lub sale zabaw w przedszkolach. Odbicia rąk i inne szkody wyrządzone przez najmłodszych pozwalają się łatwo usunąć przy użyciu zwilżonej szmatki nasączonej delikatnym środkiem czystości.

Ciekawy wydaje się również fakt, że omawiane produktu mogą być używane również do:

  • płyt wykonanych z karton-gipsu,
  • tynków cementowo-wapiennych,
  • starych warstw farby (w celu renowacji),
  • dekoracyjnego pokrywania powierzchni betonowych.

Trudno byłoby nie zauważyć, że Becker dostarcza bardzo kompleksowych rozwiązań. Polecamy zapoznać się z pełną ofertą firmy. Dokonać tego można np. w warszawskim sklepie Pigmentologia. Wykwalifikowany personel chętnie pomoże klientom w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej.

Prawdziwa rewolucja we wnętrzarstwie

Farby Designer Color Beckers to kilkadziesiąt kolorów, których formuła i nasycenie zyskało aprobatę tysięcy konsumentów w Polsce i za granicą. Marka stara się wyznaczać nowe nurty w modzie i dokonuje tym samym licznych zmian w odbiorze poszczególnych stylów urządzania pomieszczeń. Do tej pory najważniejsze były przedmiotami, którymi wypełniano pokoje, dziś wielu projektantów stawia na eksponowanie koloru samych ścian, zrzucając tym samym meble i inne elementy dekoracyjne na drugi plan.

Ten sposób każdego roku zyskuje nową rzeszę zwolenników. Ludzie doceniają wszelkie powiewy świeżości w obowiązujących trendach. Nawet jeśli piękno zawarte w jakimś rozwiązaniu nie jest zbyt oczywiste, to warto spróbować dostrzec drzemiącą w nim głębie. Niewykluczone, że w taki sposób uda się nam zachwycić i zacząć pojmować coś w zupełnie nowy, odmienny sposób.