H2O + CF98, Meatballs – koncert w Poznaniu

Energetyczny hardcore punk, melodyjny pop-punk i emocjonalne brzmienia z pogranicza midwest emo spotkają się 4 sierpnia w klubie 2Progi. Do Poznania wraca amerykańskie H2O, a przed nim zagrają krakowskie CF98 i szczecińskie Meatballs. Warto zarezerwować ten wieczór na głośny, gitarowy koncert.
Szczegóły wydarzenia H2O + CF98, Meatballs
- Data: 4 sierpnia 2026 roku, wtorek
- Godziny: 19:00–22:00
- Miejsce: 2Progi, Poznań
- Bilety: dostępne w sprzedaży
- Punkty sprzedaży: Winiary Bookings, Going, Empik Bilety, Eventim, eBilet i Ticketmaster
- Cena: nie została podana w dostępnych informacjach
- Organizator: Winiary Bookings
Plan wieczoru:
- 19:00 – otwarcie drzwi
- 19:30 – Meatballs
- 20:10 – CF98
- 21:00 – H2O
H2O wracają do Polski
H2O to jedna z najważniejszych formacji drugiej fali straight-edge hardcore’u. Zespół dowodzony przez charyzmatycznego Tobiego Morse’a od lat łączy hardcore’ową energię z melodyjnością i punkową przebojowością. W ich muzyce nie brakuje szybkich riffów, mocnych refrenów i atmosfery, która najlepiej działa podczas koncertu.
Grupa debiutowała nakładem Blackout Records, później wydawała w Epitaph, a następnie wróciła do niezależnych korzeni i współpracy z Bridge 9. Jej najnowszym albumem pozostaje „Use Your Voice” z 2015 roku, który trafił na szczyt zestawienia Billboard Top Heatseekers. Na żywo H2O słyną z ogromnej energii i jednego z najbardziej wyrazistych frontmanów sceny hardcore.
CF98 i Meatballs przed gwiazdą wieczoru
Krakowskie CF98 dorzuci do tego zestawu melodyjny pop-punk z charakterystycznym europejskim pazurem. Ich styl można opisać jako spotkanie NOFX i Paramore, ale z własną, bardzo koncertową energią. Zespół ma za sobą setki występów w klubach i na festiwalach, a jesienią 2025 roku wydał album „Stupid Punk”, wyprodukowany przez amerykańskiego producenta Petera Zena.
Wieczór otworzą Meatballs ze Szczecina. Formacja porusza się między midwest emo, math rockiem i post-hardcore’em. W ich brzmieniu można znaleźć zarówno ślady American Football, jak i bardziej intensywne inspiracje kojarzone z Saosin czy Alexisonfire. Zespół reprezentuje Peleton Records i przygotowuje album „Ciekawe Co Będzie za Rok”, zapowiadany singlami „trudno, zasypiam” oraz „tofu”.
Ostatnie Artykuły

Cztery nowe murale i artystyczne miasteczko. Festiwal w Poznaniu

Poznańskie żłobki otwierają drzwi. Rodzice zobaczą sale, ogrody i zajęcia

Dziecko na rowerze w Poznaniu. Wiek to nie wszystko

Deszcz w Poznaniu nie musi oznaczać nudy. Oto sprawdzone pomysły

Stadion przy Bułgarskiej zostaje z Lechem na dłużej. Umowa do 2041 roku

Pływalnia na Winogradach będzie nieczynna. Zaplanowano gruntowną konserwację

Obrazy wychodzą z ram - letnie kino pokaże historię Van Gogha

Na tych ulicach znikną samochody. W Poznaniu zmienia się organizacja ruchu
Przydatne dane teleadresowe
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu - kontakt, godziny, wnioski i pomoc
- Areszt Śledczy w Poznaniu - kontakt, widzenia, szpital
- Parafia Maryi Królowej w Poznaniu - msze, kancelaria, sakramenty
- Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego - kontakt, ośrodki edukacyjne, parki
- Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Klub w Poznaniu - wsparcie dzienne dla dzieci, młodzieży i rodzin
- Państwowa Straż Rybacka w Poznaniu - kontakt, godziny, uprawnienia
