Żużel na Golęcinie zamknie ulicę. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

FOT. ZDM Poznań
W czwartkowe popołudnie i niedzielny wieczór okolice stadionu żużlowego zmienią się w strefę ręcznego sterowania ruchem. Drogowcy przygotowali alternatywne trasy, ale najpewniej dotrzeć na zawody komunikacją miejską lub rowerem.
- Ręczne sterowanie i zamknięte dojazdy
- Godziny zmian i gdzie zaparkować
Ręczne sterowanie i zamknięte dojazdy
W dniach 4 i 7 czerwca 2026 roku, podczas zawodów żużlowych na Golęcinie, Miejski Inżynier Ruchu wprowadza czasową organizację ruchu w rejonie ul. Warmińskiej. Wjazd na tę ulicę będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Wojska Polskiego, a ruchem pojazdów od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania ul. Małopolskiej z ul. Kaszubską będą kierować upoważnieni pracownicy organizatora.
Dojazd ogólny do ul. Warmińskiej i na Golęcin od strony ul. Małopolskiej zostanie całkowicie zamknięty. W tym czasie ul. Kaszubska zmieni się w jednokierunkową w stronę ul. Mazowieckiej.
Godziny zmian i gdzie zaparkować
Zmiany obowiązują w następujących godzinach:
- 4 czerwca – od ok. 16:30 do ok. 20:30
- 7 czerwca – od godz. 18:00 do ok. 22:00
ZDM zachęca do korzystania z miejskiej komunikacji zbiorowej lub infrastruktury rowerowej. Kierowcom, którzy zdecydują się na samochód, sugeruje się pozostawienie pojazdów na płatnych parkingach przy ul. Wojska Polskiego. Obowiązuje zakaz parkowania poza wyznaczonymi miejscami – ograniczona liczba miejsc w pobliżu stadionu sprawia, że nieprawidłowe postoje mogą skutecznie utrudnić ruch.
na podstawie: ZDM Poznań.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (ZDM Poznań). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Wicewojewoda czytała z dziećmi w poznańskiej szkole. Książka i pierwsza pomoc w jednym

Patcher i równiarka w akcji. Poznańskie ulice pod ostrzałem napraw

Remont ulicy Zeylanda. Dwa miesiące utrudnień i zmiana organizacji ruchu

Żużel na Golęcinie zamknie ulicę. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

Telewizyjna Powiatowa17 wraca z 18. odcinkiem. Teatr Muzyczny, zespół kryzysowy i strażacy w jednym magazynie

Awaria torowiska pod wiaduktem. Sześć linii tramwajowych zmieni trasy od czwartku

Młodzi ambasadorzy dawstwa. Poznańskie szkoły nagrodzone za kreatywność w kampanii “Drugie Życie

60-latek z Poznania rzeźbił po karoseriach. Wywiadowcy dopadli go w kilka godzin

35 lat straży granicznej na ławickim lotnisku. Nowoczesne technologie i współpraca z wojewodą

Marcin Bartz z Głównej w gronie najlepszych sołtysów w kraju

Pyrkon wylewa się na miasto - cały czerwiec fantastyki w Poznaniu

Senior aktywny i bezpieczny – konferencja w Urzędzie Miasta

Arabella wraca do Poznania - tym razem na żywo i z jazzem w tle

Poznański Portal Urbanistyczny – cyfrowa mapa miasta w zasięgu kliknięcia
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP w Poznaniu - kontakt, kancelaria, sakramenty
- Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi w Poznaniu - kontakt, oddziały, rejestracja
- Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu - kontakt, godziny, eBOK i zgłaszanie awarii
- Ośrodek Kuratorski Nr 1 w Poznaniu - kontakt, godziny, zakres działania
- PKS Poznań S.A. - kontakt, rozkład jazdy, bilety i wynajem autobusów
- Instytut Genetyki Człowieka PAN w Poznaniu - adres, telefon i kontakt
