Poznań - sobotnie zmiany na Jeżycach 4 października tramwaje i zastępcza T2

W sobotę rano tramwaje na Jeżycach pojadą objazdami, a przez godzinę kursować będzie autobus zastępczy T2 co 10 minut — sprawdź które linie i które ulice będą zamknięte.
- Sprawdź jak w Poznaniu kursują tramwaje podczas prac na Jeżycach
- Skorzystaj z autobusów zastępczych T2
- Zaplanuj podróż między 9:00 a 17:00
Sprawdź jak w Poznaniu kursują tramwaje podczas prac na Jeżycach
W związku z pracami technicznymi wymagającymi wyłączenia napięcia w sieci trakcyjnej, w sobotę 4 października od ok. 8:00 do 9:00 tramwaje linii 2, 8 i 18 zostaną skierowane objazdem. Tramwaje pojadą przez Przybyszewskiego, Grunwaldzką i Roosevelta — zamknięte dla ruchu tramwajowego będą ulice Kraszewskiego, Zwierzyniecka i Dąbrowskiego. Od około 9:00 planowane jest przywrócenie kursowania linii 8 i 18 po ul. Dąbrowskiego; trasa linii 2 pozostanie zmieniona do około 17:00.
Skorzystaj z autobusów zastępczych T2
Aby zapewnić dojazd w rejonie Jeżyc podczas godziny bez tramwajów, ZTM uruchamia okólną linię zastępczą T2 z Ronda Kaponiera na Ogrody. T2 kursuje co 10 minut i jedzie następującą pętlę: Rondo Kaponiera (przystanek na ul. Zwierzynieckiej) - Zwierzyniecka - Roosevelta - Dąbrowskiego - Ogrody - Szpitalna - Szamarzewskiego - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - Roosevelta - Rondo Kaponiera. Pasażerowie z przystanku Żeromskiego, którzy chcą jechać w kierunku Kaponiera, mogą wsiąść w autobus jadący w stronę Ogrodów — pojazd po krótkim przejeździe ul. Szpitalną i Szamarzewskiego pojedzie dalej w stronę centrum bez dodatkowego postoju.
Zaplanuj podróż między 9:00 a 17:00
Między godzinami 9:00 a 17:00 zmiany są mniejsze — tylko ulica Kraszewskiego pozostanie zamknięta dla tramwajów. W tym przedziale linią nr 2 będzie kursować przestawiona trasa: Ogrody - Dąbrowskiego - Roosevelta - Święty Marcin - … - DĘBIEC PKM. Linie 8 i 18 wracają na swoje stałe biegi po ul. Dąbrowskiego. Informacje o kursowaniu i trasach potwierdza Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.
na podstawie: Urząd Miasta Poznania.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Młodziczki zagrają o puchar banku i święto poznańskiego klubu

Nenia - poznańska dziewczyna, która pod wózkiem woziła opór

Roztańczone rodziny uczą się tu kontaktu z dzieckiem przez ruch i zaufanie
![[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna: ENEA WKS Grunwald Poznań – AZS AGH Kraków 30:32 w 21. kolejce](/images/mecz/thumbnails/enea-wks-grunwald-poznan-azs-agh-krakow-28032026-3032.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna: ENEA WKS Grunwald Poznań – AZS AGH Kraków 30:32 w 21. kolejce
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa B) – Olimp AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – ENEA WKS Grunwald Poznań II 36:25](/images/mecz/thumbnails/olimp-azs-uniwersytetu-zielonogorskiego-enea-wks-grunwald-poznan-ii-28032026-3625.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa B) – Olimp AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – ENEA WKS Grunwald Poznań II 36:25

Wielkanocny rozkład jazdy w Poznaniu przestawi wiele linii na skróty

Manhünt z Poznania gra thrash tak, jakby świat miał zaraz eksplodować

Park Wilsona nie daje się brudowi – codzienna praca, której nie widać

Nocna komunikacja stanie na chwilę inaczej po zmianie czasu

Tokio bez pocztówek - klub książki zabrał czytelników w podróż

Poznań wzmacnia komunikację na niedzielne zakupy przy galeriach

Poznańskie ulice czeka dzień łatania dziur i pracy równiarek

W Auli Stuligrosza duetom przyjdzie grać o wszystko, a publiczność wejdzie za darmo

