Festiwal Rockowizna 21–23 sierpnia, zmiany ruchu na Woli

W planach Rockowizna ulica zamknięta, ale dojazd do parkingu będzie — sprawdź, które odcinki na Woli znikną z mapy dla kierowców i kiedy najlepiej odjechać samochód, by uniknąć mandatu.
- Poznań Wola: szykujcie się na zmiany przy Festiwalu Rockowizna
- Sprawdź, które ulice są wyłączone i gdzie zaparkujesz
Poznań Wola: szykujcie się na zmiany przy Festiwalu Rockowizna
Miejski Inżynier Ruchu informuje o tymczasowej zmianie organizacji ruchu w rejonie osiedla Wola z powodu Festiwalu Rockowizna. Zmiany obowiązują w dniach 21–23 sierpnia 2025 r. i dotyczą kilku ulic bezpośrednio sąsiadujących z miejscem imprezy.
Sprawdź, które ulice są wyłączone i gdzie zaparkujesz
Na czas trwania festiwalu ulicę Stefanii Wojtulanis-Karpińskiej oraz fragment ul. 3 Pułku Lotniczego (od strony ul. Wzlotowej) wyłączono z ruchu ogólnego. Wyjątkiem są pojazdy upoważnione do wjazdu oraz taksówki, które będą mogły kursować po ul. 3 Pułku Lotniczego.
Ul. Łobżenicka będzie jedynym dojazdem i wyjazdem prowadzącym do parkingu zlokalizowanego w rejonie wydarzenia — planując dojazd na festiwal, korzystaj właśnie z tej ulicy.
Na ul. 3 Pułku Lotniczego oraz na ul. Łobżenickiej wprowadzony zostanie tymczasowy zakaz parkowania. Kierowcy proszeni są o wcześniejsze usunięcie samochodów z miejsc objętych zakazem zatrzymywania się, by uniknąć utrudnień lub działań służb porządkowych.
Urząd Miasta i Miejski Inżynier Ruchu przepraszają za związane z organizacją wydarzenia niedogodności i apelują o zachowanie ostrożności w rejonie zmian — zarówno przez pieszych, jak i kierowców.
Na podstawie: Zarząd Dróg w Poznaniu
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Leonora Armellini otwiera wielkanocny festiwal recitalem pełnym Mozarta i Chopina

Grabkowski doceniony za promowanie Polski podczas gali w Poznaniu

W Poznaniu szykuje się noc czarnego metalu z czterech różnych stron świata

Szreniawa w wielkanocnym rytmie. Jarmark zebrał folklor, warsztaty i smak regionu

Młodziczki zagrają o puchar banku i święto poznańskiego klubu

Nenia - poznańska dziewczyna, która pod wózkiem woziła opór

Roztańczone rodziny uczą się tu kontaktu z dzieckiem przez ruch i zaufanie
![[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna: ENEA WKS Grunwald Poznań – AZS AGH Kraków 30:32 w 21. kolejce](/images/mecz/thumbnails/enea-wks-grunwald-poznan-azs-agh-krakow-28032026-3032.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna: ENEA WKS Grunwald Poznań – AZS AGH Kraków 30:32 w 21. kolejce
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa B) – Olimp AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – ENEA WKS Grunwald Poznań II 36:25](/images/mecz/thumbnails/olimp-azs-uniwersytetu-zielonogorskiego-enea-wks-grunwald-poznan-ii-28032026-3625.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa B) – Olimp AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – ENEA WKS Grunwald Poznań II 36:25

Wielkanocny rozkład jazdy w Poznaniu przestawi wiele linii na skróty

Manhünt z Poznania gra thrash tak, jakby świat miał zaraz eksplodować

Park Wilsona nie daje się brudowi – codzienna praca, której nie widać

Nocna komunikacja stanie na chwilę inaczej po zmianie czasu

