W piątek, 22 listopada, mieszkańcy mogą zauważyć intensywne prace drogowe w różnych rejonach miasta. W związku z trwającymi remontami, warto zwrócić uwagę na zmiany w organizacji ruchu i zachować szczególną ostrożność w okolicach prowadzonych robót.
- Remonty na Słowiańskiej, Chartowo i Wańkowicza
- Prace na innych ulicach
- Prace na chodnikach i w innych rejonach
Remonty na Słowiańskiej, Chartowo i Wańkowicza
Ekipa Zakładu Robót Drogowych kontynuuje prace na ulicach Słowiańskiej, Chartowo oraz Wańkowicza. W szczególności, na ulicy Chartowo trwają roboty na odcinku od ulicy arcybiskupa A. Baraniaka do ulicy Kurlandzkiej. To kluczowe miejsca, które wymagają pilnej interwencji, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych.
Prace na innych ulicach
Oprócz głównych tras, drogowcy zajmą się także częściowymi naprawami nawierzchni na ulicach Armii Poznań, Pułaskiego, Roosevelta (za ul. Poznańską), Polskiej (Bukowska), Chociszewskiego (na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Głogowskiej) oraz Palacza. Te działania mają na celu nie tylko poprawę jakości dróg, ale również zwiększenie bezpieczeństwa na mniej uczęszczanych trasach.
Prace na chodnikach i w innych rejonach
Warto również wspomnieć o remontach chodnika, które prowadzone są po zachodniej stronie ul. Minikowo oraz na ulicy Fabrycznej. Równiarka będzie natomiast pracować w rejonie Umultowa, co dodatkowo podkreśla intensywność działań drogowców w różnych częściach miasta. Mieszkańcy są proszeni o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do zmieniających się warunków ruchu drogowego w trakcie prowadzonych prac.
Zarząd Dróg w Poznaniu