Utrudnienia drogowe w Poznaniu: Zjazd z Krzywoustego, remont na Umultowskiej i prace na Minikowie
W czwartek 13 czerwca, mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia drogowe w różnych częściach miasta z powodu zaplanowanych prac remontowych. Zakład Robót Drogowych informuje, że będą prowadzone naprawy nawierzchni na kilku ważnych ulicach.
  1. Naprawy nawierzchni na ul. Stróżyńskiego.
  2. Prace na zjeździe z ul. Krzywoustego w ul. Wiatraczną.
  3. Remont na ul. Umultowskiej.
  4. Równiarka pracująca na Minikowie.

Zakład Robót Drogowych zaplanował intensywne prace remontowe na ul. Stróżyńskiego. Kierowcy powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w ruchu oraz ewentualne objazdy. Warto zatem rozważyć alternatywne trasy, aby uniknąć niepotrzebnych opóźnień.

Kolejnym miejscem, gdzie prowadzone będą prace, jest zjazd z ul. Krzywoustego w ul. Wiatraczną. Naprawy w tej lokalizacji mogą wpłynąć na płynność ruchu, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie tymczasowego oznakowania.

Na ul. Bobrzańskiej również trwają roboty drogowe. Kierowcy wjeżdżający z tej ulicy na ul. Krzywoustego powinni być przygotowani na zmiany w organizacji ruchu. Prace mają na celu poprawę stanu nawierzchni i zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników drogi.

Remonty nie ominą także ul. Umultowskiej, gdzie prowadzone są prace mające na celu odnowienie nawierzchni. Mieszkańcy tej okolicy mogą spodziewać się czasowych utrudnień, ale efektem końcowym będzie poprawa komfortu jazdy i bezpieczeństwa.

Na Minikowie natomiast będzie pracować równiarka, co oznacza dalsze prace związane z wyrównywaniem i przygotowaniem nawierzchni. Jest to kolejny krok w poprawie infrastruktury drogowej w tej części miasta.

Prosimy mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z prowadzonymi pracami. Dzięki tym działaniom, już niedługo będziemy mogli cieszyć się lepszym stanem naszych dróg.


Na podst. ZDM Poznań