Każdy chętny może co tydzień otrzymywać informacje o budowach w centrum Poznania. Ruszył specjalny biuletyn, w którym mailowo wykonawca opisuje postępy prac, czy zmiany organizacji ruchu.

Biuletyn przygotowuje generalny wykonawca inwestycji w centrum miasta - firma Tormel, która pilotażowo rozesłała już e-maile do mieszkańców i przedsiębiorców z informacjami o przebiegu prac.

Aby się zapisać na newsletterwystarczy wejść na stronę https://www.remontytormel.pl/biuletyn, tam podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mailowy. Co tydzień na skrzynkę będą wysyłane informacje o danej inwestycji. Można też zostawić numer telefonu, wtedy wykonawca będzie informować SMS-em o awariach czy planowanych wyłączeniach mediów.

Przy zapisie można wybrać, jaka inwestycja nas interesuje:

  • Stary Rynek,
  • Św. Marcin od Ratajczaka do Al. Marcinkowskiego wraz z Al. Marcinkowskiego do pl. Wolności,
  • Św. Marcin od ul. Gwarnej do mostu Uniwersyteckiego wraz z ul. Towarową
  • ul. Wierzbięcice i 28 Czerwca 1956 r.,
  • wkrótce również - południowa nitka pl. Wolności, ul. 27 Grudnia, fragment ul. Ratajczaka, Kantaka, Gwarna, Fredry, Mielżyńskiego.

W biuletynach wykonawca będzie na bieżąco informować, co już zostało wykonane oraz nad czym aktualnie trwają prace. Wysyłane wiadomości będą też zawierać informacje o zmianach w ruchu drogowym i pieszym. 

PIM