Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Poznań

Poznaj bliżej Szpital Dworska

Co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze dla pacjenta? Przede wszystkim wysokiej jakości usługi medyczne oraz komfort i miłą obsługę. Tego typu oczekiwania spełnia w 100% nowoczesna placówka medyczna Szpital Dworska. Za pomocą 3 kliknięć na ich stronie internetowej https://dworska.pl/ można szybko zarejestrować wizytę w szpitalu, skorzystać z telefonicznej rejestracji lub osobiście stawić się w recepcji, aby wybrać optymalny dzień wizyty.

Zabiegi i operacje

Szpital Dworska dysponuje nowoczesnym sprzętem, który wspiera pracę doświadczonej załogi lekarzy i innych specjalistów. Szeroka oferta dotyczy różnego rodzaju operacji ortopedycznych, urologicznych, chirurgii ogólnej, chirurgi naczyniowej, chirurgi plastycznej oraz operacji ginekologicznych. Popularne są między innymi zabiegi związane z leczeniem cieśni nadgarstka oraz na bloku operacyjnym wszelkiego rodzaju zabiegi ortopedyczne z użyciem RTG oraz TK 3D. Z uwagi na duże zainteresowanie pacjentów Szpital Dworska nieustannie poszerza również dostępny wybór zabiegów związanych z chirurgią plastyczną.

Nowością w szpitalu jest natomiast możliwość skorzystania z poradni dietetycznej. Priorytetem jest stosowanie nieinwazyjnych, a więc całkowicie bezpiecznych i nieszkodliwych dla pacjenta procedur medycznych. Tego typu działania są możliwe dzięki szerokiej wiedzy lekarzy oraz możliwości korzystania z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych znanych producentów. Należy też dodać, że każda z sal jest klimatyzowana, co pozwala leczyć w komfortowych warunkach.

Poczekalnia dla pacjentów

Swoje pierwsze kroki pacjent kieruje do recepcji, gdzie pracuje odpowiednio przeszkolona kadra, która doradzi w wyborze odpowiedniego leczenia i skieruje do właściwego lekarza. W oczekiwaniu na przyjęcie do gabinetu pacjent może skorzystać z przestronnych wnętrz poczekalni, gdzie może napić się darmowej kawy, herbaty lub po prostu ciepłej wody. Dostępna jest również bawialnia dla dzieci, więc rodzice ze swoimi pociechami nie muszą się martwić o to, że ich milusińscy będą się nudzić.