Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Samochodowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zajmujący się sprawą kradzieży pojazdów, w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do osób zatrzymanych, znaleźli blisko 150 sztuk różnego rodzaju biżuterii oraz innych przedmiotów. Policjanci podejrzewają, że te rzeczy mogą pochodzić z przestępstwa.

Wśród zabezpieczonych przedmiotów znajdują się broszki, kolczyki, korale, łańcuszki, bransoletki oraz aparaty fotograficzne, znaczki pocztowe i książki.

Wszystkich, którzy w różnych okolicznościach i w bliżej nieokreślonym czasie utracili swoje kosztowności, a rozpoznają je na zdjęciach prosimy są o kontakt z policjantami.

Poniżej prezentujemy przykładowe rzeczy. Wszystkie kosztowności można zobaczyć w budynku Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z prowadzącym sprawę tel. 61 84 155 98/80 w godz. 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku.

Marta Mróz 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.