Między świętem Trzech Króli a Środą Popielcową trwa najbardziej kolorowy i radosny okres w roku. Karnawał, bo o nim mowa, wypełniają bale, maskarady, pochody i zabawy. I właśnie w związku z karnawałem, oraz zbliżającymi się feriami zimowymi, wiele atrakcji przygotował Deli Park, czyli jedyny w swoim rodzaju park edukacji i rozrywki znajdujący się w miejscowości Trzebaw.

– Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne pakiety. Każdy z nich zawiera określone warsztaty dla najmłodszych. Nasi animatorzy m.in. opowiedzą o najsłynniejszych karnawałach świata, jak i o naszych lokalnych tradycjach. Dzieci własnoręcznie wykonają wzorowane na weneckim karnawale maski, które zabiorą ze sobą do domu. Warsztaty kulinarne to z kolei okazja do przygotowania chruścików i róż, czyli łakoci, których nie może zabraknąć na żadnym karnawałowym stole. Organizujemy także bal maskowy – mówi Krzysztof Nowak, dyrektor Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Delicjusz.

Do końca stycznia w Deli Parku funkcjonuje również Świąteczna Kraina. – W tym okresie cały nasz park został oświetlony milionami lampek. Są także węże ledowe i różnego rodzaju iluminacje świetlne, tworzące bałwanki, renifery czy też choinki. Wielkim powodzeniem cieszy się także laserowy pokaz bajek – dodaje. O wszystkim, co się aktualnie dzieje w Deli Parku, można przeczytać TUTAJ

 

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.