Yoni Mayraz w Blue Note Poznań: nowy album, jazz i brzmienia bez kompromisów

W Poznaniu szykuje się wieczór dla tych, którzy lubią, gdy jazz wychodzi poza schematy Yoni Mayraz przyjedzie do Blue Note z materiałem z nowego albumu „Dogs Bark Babies Cry” i zapowiada koncert pełen napięcia, groove’u i nieoczywistych połączeń. To ten typ grania, który zostaje w głowie długo po wyjściu z klubu — warto tam być.
Szczegóły wydarzenia Yoni Mayraz w Blue Note Poznań
Kiedy: 2 kwietnia 2026 (czwartek), godz. 19:00
Gdzie: Blue Note Poznań, Poznań
Otwarcie klubu: 18:00
Start koncertu: 19:00
Informacje o cenie biletów i sposobie ich zakupu nie zostały podane w opisie wydarzenia.
Co usłyszysz na koncercie?
Yoni Mayraz to jeden z tych artystów, którzy łączą światy zamiast trzymać się jednego brzmienia. Na żywo jego muzyka ma być jeszcze bardziej intensywna: pulsujące groove’y inspirowane jazz-funkiem z lat 70., energia hip-hopu z lat 90., bliskowschodnie motywy i nowoczesna elektronika tworzą razem coś naprawdę charakterystycznego
Na scenie Mayrazowi towarzyszyć będą jego sprawdzeni współpracownicy: basista Tom Driessler i perkusistka Zoe Pascal, a w nagraniu albumu pojawili się też goście tacy jak Fly Anakin, Tenderlonious, Miriam Adefris i JSPHYNX. Całość zapowiada się jako gęsta, momentami dzika i bardzo filmowa muzyczna opowieść o napięciu, lękach i pragnieniach.
Dla kogo może to być ciekawe? Dla osób, które lubią jazz z mocnym beatem, niebanalne instrumentale i koncerty, w których dzieje się coś więcej niż tylko klasyczne improwizowanie.
Ostatnie Artykuły

Dom Tramwajarza odzyskuje dawny blask i dostanie windę w zabytkowym wnętrzu

Na Śródce rusza naprawa zatoki, a autobus na kilka dni odjedzie kawałek dalej

Zaczęło się od wyglądu wiolonczeli, a skończyło na koncertach po świecie

Budowa tramwaju na Ratajczaka odetnie wodę w części centrum

Pięćdziesiąt jeden wyróżnień otwiera nowy numer Prasowej17

Piątek pod znakiem łatania jezdni i równiarek w dwóch częściach Poznania

Autyzm nie ma jednej twarzy. Poznań stawia na diagnozę, wsparcie i zrozumienie

Cezary Ponttefski wraca z „Kontentem”, a bilety zniknęły od razu

Malta Festival łączy wielki powrót i klubową noc bez hamulców

Nad Wartą śmieci pilnują już nie tylko służby, ale i żart na pojemniku

Aquanet znów dostaje unijne miliony i rozbudowuje sieć dla kolejnych domów

Poznań szykuje konsulat Ukrainy, bo ukraińska obecność stała się codziennością

Poznański Czerwiec w rytmie Maanamu - Teatr Muzyczny zaskakuje

