Uwaga! Wezbranie z przekr. stanów ostrz. (komunikat RSO)

Staromiejskie Koncerty Organowe – Szymon Tritt

Grafika promocyjna wydarzenia Staromiejskie Koncerty Organowe – Szymon Tritt

27 sierpnia 2026 roku w Poznańskiej Farze odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Staromiejskie Koncerty Organowe. Tym razem przy organach zasiądzie Szymon Tritt. Wydarzenie jest częścią letniego programu koncertowego organizowanego w zabytkowej przestrzeni Fary Poznańskiej.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Szymona Tritta?

Koncert odbędzie się 27 sierpnia 2026 roku o godzinie 19:30 w Farze Poznańskiej, Bazylice Kolegiackiej przy ul. Gołębiej 1 w Poznaniu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Co czeka na uczestników?

Staromiejskie Koncerty Organowe to cykl recitali organowych organizowanych w Poznańskiej Farze w czwartkowe wieczory lipca i sierpnia. Koncert Szymona Tritta będzie jednym z wydarzeń tegorocznej edycji.

Publiczność usłyszy występ organowy przygotowany przez Szymona Tritta. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30, a miejscem wydarzenia będzie wnętrze Fary Poznańskiej.

Program Staromiejskich Koncertów Organowych w 2026 roku

W ramach cyklu zaplanowano następujące koncerty:

  • 2 lipca: Agnieszka Tarnawska
  • 9 lipca: Michał Duźniak
  • 16 lipca: Rudolf Innig
  • 23 lipca: Szymon Czapik
  • 30 lipca: Ennio Cominetti
  • 6 sierpnia: Maciej Zakrzewski
  • 13 sierpnia: Piotr Rojek
  • 20 sierpnia: Jacek Pupka
  • 27 sierpnia: Szymon Tritt
  • 3 września: Jerzy Kukla z Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych pod dyrekcją ppłk. Pawła Joksa

Organizatorem cyklu jest Towarzystwo Przyjaciół Poznańskiej Fary.

Źródło: www.poznan.pl

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji