[PIŁKA NOŻNA] Lech Poznań II – Błękitni Stargard 1:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II)
![[PIŁKA NOŻNA] Lech Poznań II – Błękitni Stargard 1:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II)](/images/mecz/lech-poznan-ii-blekitni-stargard-04042026-11.webp)
Lech Poznań II zremisował z Błękitnymi Stargard 1:1. W sobotnie przedpołudnie na Amica Wronki Stadium gospodarze długo musieli gonić wynik, a punkt uratowali dopiero w końcówce, kiedy do siatki trafił K. Delikat.
Szybki cios gości ustawił mecz
Spotkanie 25. kolejki zaczęło się dla poznaniaków od zimnego prysznica. Już w 10. minucie K. Zaborski dał prowadzenie Błękitnym i to goście mogli spokojniej układać sobie dalszą część meczu. Lech II próbował odpowiedzieć, ale przez długi czas brakowało mu tego ostatniego, najważniejszego akcentu pod bramką rywala.
W pierwszej połowie obraz gry był więc prosty: gospodarze częściej szukali drogi do wyrównania, a zespół ze Stargardu skutecznie pilnował korzystnego wyniku. Do przerwy na tablicy widniało 0:1 i dla Lecha oznaczało to konieczność mocniejszego przyspieszenia po zmianie stron.
Delikat dał remis w końcówce
Po przerwie Lech Poznań II podkręcił tempo i częściej zamykał przeciwnika na własnej połowie. Długo jednak brakowało konkretu, który faktycznie odwróciłby losy meczu. To przyszło dopiero w 82. minucie, gdy K. Delikat doprowadził do remisu i podgrzał atmosferę na trybunach we Wronkach.
Końcówka była już bardziej nerwowa, bo obie drużyny miały jeszcze ochotę na pełną pulę. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i oba zespoły podzieliły się punktami. Dla Lecha II to remis, który zostawia niedosyt, ale też pokazuje, że zespół potrafił wrócić do gry po wczesnym stracie gola.
| Lech Poznań II | Statystyka | Błękitni Stargard |
|---|---|---|
| 1 | Gole | 1 |
Ostatnie Artykuły

Pierwsza akademia sołtysów w powiecie połączyła wiedzę i życzliwość

W Enigmie rusza rodzinna strefa, gdzie szyfry stają się zabawą

Ekonomiczna Piątka wraca nad Maltę z biegiem i marszem na start

Dziewięć odsłon jogi w jednym dniu i finał z nidrą

Mosina zatańczyła na pełnych obrotach a hala ledwo pomieściła 1100 uczestników

W Swarzędzu świętowano 35 lat stowarzyszenia, które od lat daje podopiecznym skrzydła

Poznańska GaMA Libre stawia na poetów, którzy piszą o pisaniu
![[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna – MKS Nielba Wągrowiec – ENEA WKS Grunwald Poznań 33:34. Jedna bramka dała poznaniakom cenną wygraną](/images/mecz/thumbnails/mks-nielba-wagrowiec-enea-wks-grunwald-poznan-11042026-3334.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna – MKS Nielba Wągrowiec – ENEA WKS Grunwald Poznań 33:34. Jedna bramka dała poznaniakom cenną wygraną
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Stal Stalowa Wola – Warta Poznań 0:1. Warta wygrywa w Stalowej Woli po golu Waliusia](/images/mecz/thumbnails/stal-stalowa-wola-warta-poznan-11042026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Stal Stalowa Wola – Warta Poznań 0:1. Warta wygrywa w Stalowej Woli po golu Waliusia

Film o dwóch papieżach i rozmowa z reżyserką wracają do Szewskiej

Next Fest znowu rozkręca Poznań - trzy dni, które pachną nową muzyką

Rzemieślnicy z Murowanej Gośliny świętują 45 lat i stawiają na nowe pokolenie

Weekend w Poznaniu pęka w szwach - od Buñuela po Wściekłe Suki

