W Poznaniu prace drogowe na kilku ulicach – utrzymanie nawierzchni i łatanie ubytków

1 min czytania
W Poznaniu prace drogowe na kilku ulicach – utrzymanie nawierzchni i łatanie ubytków

FOT. Zarząd Dróg w Poznaniu

W Poznaniu znów słychać maszyny na ulicach – tego dnia drogowcy zajmą się łatanieniem dziur i innymi pracami przy nawierzchni. Mieszkańcy i kierowcy zauważą roboty w różnych punktach miasta, zwłaszcza tam, gdzie jezdnie są najbardziej obciążone. Informację o działaniach przekazał Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu, apelując o ostrożność w rejonie prowadzonych robót.

Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że w trakcie prac związanych z utrzymaniem nawierzchni zaplanowano przede wszystkim remonty cząstkowe i usuwanie niebezpiecznych ubytków. Roboty będą prowadzone na następujących ulicach:

  • Biskupińska
  • Szarych Szeregów
  • Obornicka (w rejonie skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów)
  • Dąbrowskiego (nitka wlotowa)
  • Jaśkowiaka
  • Warszawska

Działania te mogą powodować krótkotrwałe utrudnienia w ruchu i miejsca z ograniczoną szerokością jezdni – zwłaszcza w punktach przyłączeń i wlotów. Zarząd Dróg Miejskich przypomina o zachowaniu ostrożności w rejonie prowadzonych prac; kierowcy i pasażerowie powinni liczyć się z koniecznością zwolnienia oraz możliwymi zmianami organizacji ruchu w obrębie wymienionych odcinków.

na podstawie: Zarząd Dróg w Poznaniu.

Autor: krystian