Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych wystawił na aukcje 7 miejskich nieruchomości przeznaczonych na działalność gospodarczą. Lokale znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i mają różnorodny metraż. Licytacje rozpoczną się 28 marca o godz. 12:00.

W ramach pierwszych w tym roku aukcji najmu lokali użytkowych na przedsiębiorców czeka 7 nieruchomości. Najmniejsza z nich ma 29, a największa 87 metrów kwadratowych. Tak przygotowana oferta pozwala dopasować miejsce do potrzeb prowadzonej działalności i możliwości finansowych potencjalnego najemcy. ZKZL zadbał także o ciekawe lokalizacje. Pod młotek trafią lokale m.in. przy ul. Dąbrowskiego czy Chociszewskiego. Interesująca jest również nieruchomość przy ul. Bukowskiej 11, która dostosowana jest do prowadzenia działalności gastronomicznej. 

Aukcje rozpoczną się 28 marca o godz. 12:00. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl, gdzie znajduje się także regulamin i zdjęcia. Należy także wpłacić wadium określone indywidualnie dla każdego lokalu do 27 marca. 

Lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. 

ZKZL/JZ