W Luboniu zakończyły się mistrzostwa Polski kadetów w tenisie stołowym, które rozgrywano w ramach XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Znakomicie w tej imprezie spisał się Patryk Pyśk z LKTS Luveny Luboń, który wraz z Kubą Kwapisiem z Dwójki Rawa Mazowiecka zdobył złoty medal w grze deblowej. W finale pokonali oni Damiana Korczaka i Maksymiliana Miastowskiego 3:1 (10 ,9 ,-8, 9).

Kuba Kwapiś był prawdziwą gwiazdą mistrzostw Polski, bo tytuły zgarnął także w singlu oraz mikście. W tej drugiej konkurencji grał razem z reprezentująca MKS Rokitę Brzeg Dolny, Elżbietą Kwiatkowską. W singlu zawodnik z Rawy Mazowieckiej po pięknym, siedmiosetowym boju wygrał z Szymonem Kolasą z Gorce Nowy Targ. Nie mniej emocji było w finale singla dziewcząt. Tam wygrała Ilona Sztwiertnia z krakowskiej Bronowianki, która okazała się lepsza od głównej faworytki turnieju, wspomnianej już Elżbiety Kwiatkowskiej. W spotkaniu o złoto, tak jak w przypadku chłopców, potrzeba było aż siedmiu setów do wyłonienia triumfatorki.