Zaproponuj hasło dla Poznania i podróżuj za darmo przez 3 miesiące
Stań się częścią zielonej rewolucji w naszym mieście i wygraj 90 dni darmowej komunikacji miejskiej! Wystarczy, że Twoja kreatywność przyczyni się do promowania działań na rzecz neutralności klimatycznej. Czekamy na Twoje hasła!
  1. Konkurs na hasło promujące neutralność klimatyczną trwa do 17 maja.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie specjalnego formularza.
  3. Nagrodą jest 90 dni darmowej jazdy komunikacją miejską dla 30 zwycięzców.
  4. Hasło nie może przekraczać 200 znaków, oceniane będzie pod kątem zgodności z tematem, chwytliwości i jasności przekazu.

Kampania Neutralności Klimatycznej to inicjatywa, która ma na celu zwiększenie świadomości naszych mieszkańców o wpływie transportu na środowisko oraz promowanie odpowiedzialnych zachowań. W tym duchu, nasz lokalny urząd zaprasza do udziału w konkursie, który jest doskonałą okazją do wykazania się kreatywnością i jednocześnie przyczynienia się do poprawy jakości życia w naszej społeczności.

Za najlepsze hasła, które w przystępny sposób będą promować idee związane z neutralnością klimatyczną i redukcją śladu węglowego, przewidziano atrakcyjne nagrody. Aż 30 osób otrzyma możliwość bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej przez 3 miesiące. To nie tylko świetna okazja do oszczędności, ale przede wszystkim znak, że każdy z nas może przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Podczas oceny zgłoszeń jury będzie zwracać uwagę na trzy kluczowe aspekty: zgodność z tematem konkursu, emocjonalny wpływ hasła oraz jego zrozumiałość i prostotę. To wyjątkowa szansa, by Twoje słowa stały się częścią większej zmiany i przyczyniły się do promowania zrównoważonego rozwoju naszego miasta.

Nie przegap terminu – do 17 maja czekamy na Twoje propozycje. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 3 czerwca, a szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziesz w specjalnej sekcji poświęconej środowisku na oficjalnej stronie miasta. Niech Twoja kreatywność przyczyni się do zielonej rewolucji!


Urząd Miasta Poznania