Tenisistki stołowe LKTS Luveny Luboń wygrały etap wojewódzki rozgrywek o Puchar Polski. W finale, który odbył się w Niechanowie, ekipa z powiatu poznańskiego pokonała 4:0 Stellę Niechan Gniezno. Tym samym I-ligowiec z Lubonia przerwał trwającą aż 15 lat dominację klubu z Gniezna w tej rywalizacji. W drużynie LKTS grały Anita Chudy, Maja Zielińska, Zuzanna Sułek i Zuzanna Woźniak. Podopieczne trenera Mariusza Pyśka tym samym zapewniły sobie awans do półfinałów ogólnopolskich Pucharu Polski.

Już na szczeblu wojewódzkim zmagania w tych rozgrywkach zakończyli natomiast zawodnicy LKTS Luveny. II-ligowcy z Lubonia najpierw pokonali Łobzonkę Wyrzysk, ale następnie ulegli 1:4 Polonii Śmigiel, by ostatecznie zająć trzecie miejsce w Wielkopolsce. Turniej odbył się w Złotowie. W zespole z powiatu poznańskiego grali Maciej Wiśniewski, Daniel Welke i Marcin Pawlak.