Jubileuszowe spotkania dla przedsiębiorców w Poznaniu — pięciodniowy cykl szkoleń i konsultacji

2 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Jubileuszowe spotkania dla przedsiębiorców w Poznaniu — pięciodniowy cykl szkoleń i konsultacji

Pięciodniowe wydarzenie skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz tych, którzy planują założyć własny biznes. Program obejmuje prelekcje, warsztaty i strefy doradcze z zakresu prawa, podatków, finansów, marketingu oraz sesje poświęcone team buildingowi i wykorzystaniu technologii (w tym sztucznej inteligencji). Organizatorzy stawiają na praktyczne porady, możliwości konsultacji z ekspertami i szeroki networking pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami, mentorami i partnerami biznesowymi.

Terminy i miejsce

Data: 20 października — 24 października (20 października godz. 10:00 — 24 października godz. 16:00 CEST)

Miejsce: World Trade Centre Poznań, Bukowska 12, Poznań, Polska

Współrzędne: 52.40634, 16.90803

Program tematyczny poszczególnych dni

  • 20 października — Zainspiruj się biznesem: lokalne ścieżki sukcesu
  • 21 października — Buduj siebie i zespół: rozpoznawanie różnic i wykorzystanie potencjału
  • 22 października — Rozwijaj się z AI: od wizji do produktu
  • 23 października — Działaj w sieci: łącz ludzi, buduj markę
  • 24 października — Zarabiaj więcej: zarządzanie finansami i podatkami

Co obejmuje wydarzenie

  • Eksperckie prelekcje i praktyczne warsztaty, które mają pomóc w rozwoju firmy na różnych etapach działalności.
  • Strefy doradcze z bezpłatnymi konsultacjami w obszarach prawa, podatków, finansów i marketingu.
  • Sesje networkingowe umożliwiające wymianę doświadczeń między przedsiębiorcami, mentorami i partnerami biznesowymi.
  • Tematyczne dni skoncentrowane na pomyśle na biznes, budowaniu zespołu, wykorzystaniu trendów technologicznych oraz aspektach marketingu i finansów.

Organizatorzy i partnerzy

Wydarzenie jest współorganizowane przez Miasto Poznań — Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania. Partnerami wydarzenia są m.in. Collegium Da Vinci, Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Wielkopolski Fundusz Rozwoju.

Dla kogo

Impreza jest adresowana do właścicieli małych i średnich firm, osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą, managerów zespołów oraz wszystkich zainteresowanych praktycznymi narzędziami z zakresu prawa, podatków, finansów, marketingu i nowych technologii.

Rejestracja i dodatkowe informacje

Uczestnicy mogą zapisać się na poszczególne dni dedykowane różnym obszarom tematycznym. Program obejmuje zarówno wystąpienia merytoryczne, jak i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami.

Autor: info_wydarzenia