Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie w historii V.A. Gallery Poland, czyli wernisaż wystawy Karola Bąka „ARTE FACTUM”. To znakomita informacja dla inwestorów i miłośników dzieł światowej sławy artysty, którego twórczość reprezentuje Polskę na międzynarodowej arenie sztuki współczesnej. Obrazy Karola Bąka to nie tylko uczta dla oczu, ale również dobra i pewna lokata finansowa.

Wernisaż, który odbędzie się w siedzibie firmy Metalmex w Wysogotowie zaplanowano na 14 września o godz. 18.00 i będzie miał charakter zamknięty. Wystawę będzie można natomiast oglądać do 12 października. Obejmie ona 23 nowe, nigdzie dotąd nieprezentowane obrazy oraz grafiki. Z tej okazji ukaże się też katalog obejmujący prace i informacje o artyście.

Oprawę muzyczną podczas wernisażu zapewni Jan Adamczewski, wybitny aranżer i kompozytor. Jeden z najzdolniejszych polskich saksofonistów mający na swym koncie wiele spektakularnych sukcesów i współpracę z wieloma gwiazdami. Dodajmy, że jeden z obrazów zostanie przekazany na aukcję, z której dochód zasili sekcję koszykarzy na wózkach KSS Mustang. Więcej informacji TUTAJ.

Autor: Violetta Kowalczyk