Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Poznań

Dwa brązowe medale przywieźli reprezentanci Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego Luvena Luboń z 26. mistrzostw Polski młodzików, które odbyły się w Brzegu Dolnym. Wywalczyli je drużyna chłopców w składzie Damian Pyśk i Filip Borowiak oraz Patrycja Frelich w deblu. – W tej chwili, jako klub, możemy się zatem pochwalić już trzynastoma medalami mistrzostw kraju – nie kryje radości trener Piotr Ciszak.

Patrycja Frelich w grze podwójnej występowała wspólnie z zawodniczką UKS Zalew Stepnica, Kingą Tołstyko. – Indywidualnie Patrycja zakończyła turniej na 33. miejscu, ale trzeba pamiętać, że w tej kategorii wiekowej będzie grała także w przyszłym sezonie – dodaje szkoleniowiec. Lepiej w singlu wypadł Damian Pyśk, który zakończył rywalizację w najlepszej szesnastce.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.