Idzie wiosna, a to czas zmian. Takie zmiany można zauważyć także przed siedzibą Starostwa Powiatowego w Poznaniu. A konkretnie na szczycie budynku przy ul. Kraszewskiego. To właśnie tam pojawiły się nowe banery informacyjne.

– Mają one właśnie do tej wiosny nawiązywać kolorystką. Co na nich można zobaczyć? To czym możemy się pochwalić, a więc Park Orientacji Przestrzennej w Owińskach, Plażę Tropicana, Pałac w Rogalinie oraz Zamek w Kórniku. A wszystko to z lotu ptaka. Nie mogło także zabraknąć mapy powiatu. Mam nadzieję, że ta nasza nowa „odsłona” przypadnie do gustu wszystkim przechodniom oraz tym, którzy zawitają do Starostwa – mówi Anna Skalska z Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej, autorka projektu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.